FC H Á J E "B" - Š E B E R O V 0 : 1 /0:1/

FC   H  Á  J  E    "B"  -  Š E B E R O V     0  :  1  /0:1/
Béčko doma podlehlo Šeberovu nejtěsnějším rozdílem 1:0. Ač jsme byli v zápase lepší, nedokázali jsme proměnit šance v góly.

REICHMANN - 60´za Mansoura /do útoku - hráli jsme na 3 útočníky/

Utkání se hrálo za krásného slunečného podzimního počasí s mírným větrem od svahu a v II. půli bez zapadajícího slunce. Řídil jej místo otce Jan Petřík /hodně chyb na obě strany, ale hostům vůbec nepískal kecy a srandičky stoperů za které měl dát ŽK/, as1 Petr Petřík, as2 Jan Habada.

Abych se přiznal, tak mne vůbec nebaví psát komentář k utkání, ale zpravilo mi chuť dobrá večeře a vítězství tenistek nad Ruskama a Slávie nad Plzní!!! Naše utkání bylo nepovedené a od některých hráčů dost laxní. I obrana dělala chyby a nestíhala běžecky na hráče hostí. Ještě, že jejich koncovka byla žalostná jako naše. Hosté měli převážně zkušené starší a fyzicky zdatné hráče, kteří ale dost padali, filmovali a zejména kecali "faul, ruka apod" a sudí to většinou pro ně pískal. Ke konci zápasu obracel auty, rohy i fauly a hráči byli z toho hodně naštvaní. Hosté měli dlouhého spolehlivého brankáře, kterého se nám nepodařilo překonat.

Z mužstva "A" nás posílil Bednář a Boháč. Nikdo jiný nechtěl jít ani z náhradníků nebo střídajících. Jinak chyběli nemocní a zranění jako v minulém zápase. Pouze trenér nechal doma opět Neumanna, který se po zranění zapojil do tréninku. Pánové tady jste viděli, že pouze j e d e n trénink na 1.B třídu nestačí i když hosté také málo trénují, ale měli více bojovnosti a snahy!!!

Třetí vítězství za sebou se nám nepodařilo získat a klesli jsme pouze na 6 místo. V posledním kole hrajeme na ČAFCe, která je na druhém místě.

Fakta z utkání:

01´ chyba Hovorky a zleva z 16 m slabá střela Turečkem chycena

04´ Boháč v úniku po pravé straně, ale vyběhnuvší brankář mimo vápno jej málem sestřelil, neboť Honza nadskočil kvůli příp. zranění, ale sudí nic nepískal

08´ Boháč opět uniká, ale jeho střela zprava končí rohlíkem vedle pravé tyče

22´ trestný kop z 20 m Tureček před malým vápnem po tvrdém souboji s urostlým hráčem hostí chytá a sudí faul nepíská

24´ centr Davida zprava na Bednáře na 13 m končí hlavou v náruči brankáře

26´ 0:1 trestný kop z 28 m končí v pravé šibenici po faulu Marvala, ale předtím byl za dres stržen Bednář a sudí nepískal!!! Neupadl!!!

30´ únik po pravé straně Davida, centr do vápna, ale Klenka v ložence na penaltě netrefil vůbec míč

33´ hlava Štípka z 10 m končí těsně nad po ideálním centru zleva Pravence

49´ centr zleva a střela z první 2 m vedle po akci Boháče

51´ střela z 16 m Davida končí vedle levé tyče

60´ střela z 16 m zprava Štípka byla brankářem vyražena od levé tyče

64´ centr zprava Davida na Hančla, ale jeho střelu brankář chytá

65´ centr zprava Davida na Klenku, ale bek před ním 1 m od brankové čáry překopává míč přes břevno na roh

69´ střela Boháče zleva k pravé tyči byla brankářem chycena - předtím centr zprava proletěl po zemi celým vápnem

70´ dlouhý náhradník po pravé straně předběhl Hovorku a jeho střela končí podél celé naší branky v zázemí

71´ centr zprava Klenky vlevo na Reichmanna končí hlavičkou vedle pravé tyče

82´ střely Bednáře, Boháče a Reichmanna byli obranou nebo brankářem zlikvidovány - strašná šance k vyrovnání

84´ nepřipravená střela Hoška zleva končí vedle pravé tyče

Ke konci zápasu byla u branky hostí trma vrma, ale branky jsme se nedočkali.
Hosté se dočkali vítězství za poléhávání, odkopávání /většinou našli, ale spoluhráče/ a řečnění. Měli jsme je přehrát přihrávkami po zemi, po křídlech a uběhat, což se nestalo!!!