Zdařilý přípravný zápas mužů

Dne 4.2.2012 v 10:15 h  FC H Á J E  "A"  - PŘEDNÍ KOPANINA     4  :  1  /3:1/     Utkání řídil pan Stránský za mrazivého počasí /-8/, ale místy slunečného počasí, kterévšichni zvládli bez omrzlin a zranění. Pouze Boháč menší problémy se svalem. Přihlíželo celkem 10 diváků. Trenér se nebál do II. poločasu zařadit do útoku mladé nadějné hráče Davida a Hančla. Za hosty již nechytal Petr Jeřábek odchovanec Hájů, který přestupuje do jiného mužstva. V I. půli hrál 35.-ti letý Standa Trojan, který také hrál v mládí za Háje.

Branky : V. Hruška,  Boháč, Boháč, V. Hruška

Utkání řídil pan Stránský za mrazivého počasí /-8/, ale místy slunečného počasí, které
všichni zvládli bez omrzlin a zranění. Pouze Boháč menší problémy se svalem. Přihlíželo celkem
10 diváků. Trenér se nebál do II. poločasu zařadit do útoku mladé nadějné hráče Davida a Hančla. Za hosty již nechytal Petr Jeřábek odchovanec Hájů, který přestupuje do jiného mužstva. V I. půli hrál 35.-ti letý Standa Trojan, který také hrál v mládí za Háje.
     Naši hráči po lednové tvrdé přípravě ukázali, že umějí hrát i s divizním mužstvem, které nebylo sice kompletní, ale naši borci je přehráli. Dařilo se oběma brankářům, kteří zlikvidovali několik šancí hostí bravurními zákroky. Obrana a záloha nedělala hrubé chyby a méně jsme ztráceli míče zbytečným držením a špatnými přihrávkami. Dařilo se bratrům Hruškovým, kteří spolu dobře diktují hru. V obraně opět dobře zahrál neomylný Vojta Krejčí.