F C    H   Á   J   E    "B"   -  T Ř E B O R A D I C E      1 : 2  /0:2/

Sestava:                                    MATĚJOVSKÝ

Náhradníci:    HANČL       - 50´   za  Kopala

HANZLÍK     - 50´   za  Čížka

ZAJAC        - 50´   za  Drndu

Žluté karty:   0

Utkání se hrálo za podmračeného místy slunečného počasí před návštěvou 20 diváků. Řídil jej přeborový sudí Stumpf Jaroslav, ar1 Vála Dominik a ar2 Hurych Jan.

Naše "A" ráno vyprovodilo Meteor "B"  11:2, kdy Jakub Šůs vstřelil 7 branek.

S námi šel pouze náhradník David. Brož hrál celé utkání po dlouhé době a také si chvíli zahrál Reichmann /nešel za nás, neboť jako trenér šel hrát s prckama/ a půli hrál Pravenec. Nebyl opět zraněný Boháč a omluvený Soucha.

Hosté měli pouze náhradníky z mužstva "A", neboť hrálo od 17:00 h. Měli více zkušených hráčů a pouze 4 mladíky. První poločas nás přehrávali v kom- binaci a vyhraných osobních soubojích. V II. půli jsme se zlepšili, neboť hosté zalezli a měli pouze několik výpadů, které neproměnili.

K našemu výkonu nutno uvést, že jsme opět neproměnili co se dalo a při- hrávky před branku byly někdy žalostné. Jsme ve vstřelených brankách 2 nejhorší a 4 nejlepší v obdržených. Pouze Štípek odehrál své a snažil se i dost střílet.

Fakta z utkání:

02´ Štípek střílí z 18 m těsně nad branku

08´ David pálí z 20 m nad

10´ David opět střílí, ale z 22 m mine levou tyč

11´ 0:1  trestný kop po faulu Kabelky zprava z 18 m přes zeď končí pod pravou šibenicí, ale Čaki do něj rukou pouze plácl

12´ Drnda se prodral do vápna, ale jeho střela byla zblokovaná na roh

23  Drnda se mihl kolem dvou hráčů, kteří jej jemně faulovali, ale penaltu nebyla

30´ 0:2 soupeř rychle zaútočil ve třech na Hoška a Marvala, které udělal a centr zprava vlevo na volného hráče končí střelou do branky k levé tyči

34´ centr zleva vpravo na volného hráče, který z první pálí vysoko nad

52´ hostující hráč se vpravo řítí sám na branku, ale Hošek jej o míč odzbrojil

59´ David střílí v tutovce pouze do rozkroku ležícího brankáře po centru Hančla

67´ 1:2  R. ŠTÍPEK střílí levačkou ze 13 m a míč zapadl k levé tyči po rozhození beků Marvalem, který do vlétl

68´ Štípek z 18 m střílí, ale míč po zemi mine těsně levou tyč

72´ faul na pronikajícího Marvala a tr. kop z 22 m střílí Hančl do zdi

73´ Hančl si naběhl vpravo a centr z první byl bekem sražen na roh

80´ Hančl dostal od brankové čáry centr od Davida, ale padal a střela šla vedl

Poté jsme soupeře tlačili, ale dělali jsme chyby v rozehrávce a soupeř míč dostal až k naší brance. Po nastavení 2´ jsme, ale vyrovnat nedokázali.