Starší přípravka B

Sparta Praha - Starší přípravka 2002

V posledním zápase sezóny jsme zavítali na Strahov do tréninkového centra AC Sparta Praha. Ani motivace v podobě výhry nad tímto soupeřem nás však dostatečně nevyhecovala k lepším výkonům a prohráli jsme.

Stejně jako na Slavii jsme do zápasu vstoupili aktivně, ale bohužel jsme neproměnili několik slibných šancí, soupeř z pěti příležitostí dal 4 góly a první třetinu jsme prohráli 4:3. Ve druhé a třetí třetině jsme odpadli a zejména naší nepozorností jsme dostávali laciné branky. Musím pochválit Honzu Habětína v bráně, protože pochytal mnoho střel, ale bohužel ty, které vyrazil, tak hráči Sparty lehko doráželi do odkryté brány. Otázka zní: „Kde byli naši hráči, aby našemu brankáři pomohli?“ Myslím si, že dnes jsme mohli vyhrát, protože soupeř nebyl (ve srovnání se Slavií) tak kvalitní. Šance vstřelit branku jsme měli, a i když jsme dost gólů dostali, tak stále jsme mohli více než soupeř vstřelit.

Na závěr bych chtěl poděkovat za celou podzimní část hráčům a trenérovi z Horních Měcholup, kteří jsou nám na druhém hřišti vyrovnaným parťákem a potvrdili to i výhrou na svém hřišti právě proti Spartě!

Hráči: Gill, Habětín, Hakl, Jun, Junová, Lebeda, Ondrášek, Srba, Žebrakovský