Střížkov – Fc Háje st.dorost 4:0 (1:0)

Střížkov – Fc Háje st.dorost  4:0 (1:0)
Zavítali jsme na hřiště prvního a doposud neporaženého týmu, ale i tak s odhodláním neprohrát.

Už naše rozcvička a příprava na zápas ale dost napověděla (nedokázali jsme zpracovat míč, nebo pro změnu přihrát na pět metrů), až jsem musel tým napomenout a znovu je na zápas nabudit .

Celý první poločas byl z naší strany velmi dobře zahraný a dokonce jsme měli několik velkých šancí.  Největší hned v druhé min, kdy šel sám na branku Buhemky Milan Nový. Bohužel jsme těsně před cestou do šaten dostali branku po jedné z mála vydařených akcí soupeře :-(

Druhý poločas jsme začali stejně aktivně jako ten první a já skutečně věřil, že pokud vydržíme, tak není nereálné se tady poprat o body. Asi po patnácti min. jsme ale nechali po centru soupeře jednoho hráče zcela volného téměř před prázdnou brankou a bylo to 2:0. A to nám tak nějak vzalo síly. Začali jsme hrát víc vabank a soupeř nás začal přehrávat. Držel najednou hrozně dlouho míč, a to už pro nás nebylo dobré. Mně se líbilo pak už snad jen to ,že i tak jsme si vytvořili gólové šance a pořád jsme měli chuť hrát i dopředu, i když to často nikam nevedlo, ale já v tom vidím pozitivum.

Na otázky trenéra odpovídá jediný hráč v týmu se střídavým startem... Honza Štěch.

1.     Jak bys hodnotil 1. a 2. poločas se Střížkovem?

První poločas se mně osobně docela líbil, hráli jsme poměrně vyrovnaně a ani jedno mužstvo se nedostávalo do vyložených šancí. Z mého pohledu si ale myslím, že většina týmu byla nervozní, a to se už projevovalo při našem rozcvičení. Na konci prvního poločasu jsme dostali góla, kterému se už se nedokázalo zabránit. Druhý poločas, do kterého jsme šli za dobrého stavu 1:0, jsme začali podobně jako první, ale časem nám ubývaly síly z neustálého tlaku soupeře. Nakonec už jsme tento výsledek nedokázali ani udržet.

2.     Jsi na Hájích na střídavý start, a tak by mě zajímalo, jak bys hodnotil úroveň treninků, přípravy na zápas a samotné zápasy na Hájích a v Tvém mateřském klubu ?

V tomto týmu se mi líbí o hodně více. Je tu hodně dobrý kolektiv, který jsem popravdě ani nečekal a kluci se dokáží povzbudit a navzájem pomoci v každé situaci. Myslím si, že jsem docela zapadl a s každým tu vycházím dobře. V obou týmech máme dobré trenéry, které dokáží poradit a pomoci kdykoli je potřeba. Tréninky tu mají větší úroveň než na kterou jsem byl zvyklí, ale o to více mě to baví.

3.     Jak se ti líbí a jak prožíváš zápasy na které nejsi zrovna zvyklý? (myslím zvučnější jména soupeřů jako třeba Dukla,nebo zrovna Střížkov)

Ze začátku jsem se toho docela bál a bylo to i znát na mém výkonu. Byl jsem nervozní a kazil jsem mnoho lehkých balonů. Zase nadruhou stranu mi to hodně pomohlo. Jen mě moc mrzí, že nemůžu hrát všechny zápasy kvůli mému střídavému startu. Doufám, že příští sezonu se to změní.