Starší žáci A

Zimní liga: Starší žáci A - Klánovice 2:1

Starší žáci A porazili v dalším zápase zimní ligy soupeře z Klánovic 2:1.

Zimní liga st.žáků FC Háje.  ( Kritika do vlastních řad )  V neděli 27.1.2013 jsme sehráli druhé utkání na našem turnaji s velice kvalitním soupeřem z Klánovic. Měli jsme velké štěstí, že nás soupeř díky spolehlivému výkonu našeho brankáře výrazně brankově nepotrestal.

Pro trenéra není nic horšího, než pohled do kabiny, kde hodinu před zápasem sedí pouhých 11 hráčů, to se vkrádá myšlenka, zda má cenu tento turnaj vůbec hrát. Během zápasu se mi moje myšlenka potvrdila. Jeden z hráčů odstoupil ze hry kvůli bolavým zádům, druhý si utrhl podrážku u kopačky a rázem hrajete v 8 lidech bez možnosti doplnění mužstva. Na předzápasové poradě určíte systém a způsob hry, jednotlivým hráčům zadáte úkoly ohledně jejich pohybu na hřišti a během jedné minuty je všechno jinak, pak se nestačíte divit, co borci na hřišti předvádějí. Projevuje se herní neukázněnost hráčů ( pohybují se kde nemají ) zbytečně a zdlouhavě drží míč, při ztrátě  se  některým hráčům nechce vybojovat míč zpět do našeho držení. Toto vše dohromady,je podmíněno jedině dobrou kondiční přípravou a pravidelnou účastí na trénincích. Jinak to nepůjde!!!

Po zahájení zápasu jsme se dostali do dvou vyložených šancí,které skončili v náručí brankáře. ( Danč,Lipnický ).Poté následovala situace, kterou jsem již popsal. Tím veškerá fotbalovost skončila a více se k tomuto utkání nebudu vyjadřovat. Veškeré chyby a nedostatky hráčům vytknu na rozboru utkání. Výsledek 2 : 1 potěšil fanoušky víc,než předvedená hra.

Rád bych ještě poděkoval hráči Křížovi ze starších žáků B, který nám ochotně vypomohl ve druhém poločase,přestože po našem zápase hrál další utkání za svoje mužstvo.

Sestava: Beer,Střízek,Čermák,Rohlík,Šilhavý,Lembak,Pavlásek,Lipnický,Rys,Danč,Prokop,Ristič,Kříž.

Autoři branek: Lipnický P. Lembak K.