Třeboradice - FC Háje JM 1:2 (0:1)

Třeboradice si pozvaly Háje na umělou trávu ve Štěrboholích. A tam se jim nedařilo. Po prvních dvou jarních vítězstvích na to třetí nedosáhly. Háječtí fotbalisté si po hodině hry vybojovali již dvoubrankový náskok a domácím pak už jen dovolili snížit. Háje si na jaře připsaly už druhé vítězství a tak stoupají tabulkou vzhůru a unikají z pásma sestupu.

Zápas moc fotbalové krásy nenabídl. Šancí se tak moc nerodilo. Dvě největší měl hostující Novák. V první ho vychytal Drbout, při té druhé nezasáhl míč tak jak chtěl a ten doputoval mimo branku. Přesto se Háje dostaly do vedení. Ve 43. minutě se po rohovém kopu hlavou prosadil Boháč.

Po přestávce domácí přidali na pohybu a důrazu se snahou o vyrovnání. V 60. minutě však zapomněli na zadní vrátka a brejkovou akci hostů zakončil Soucha. Sám před Drboutem jej po zemi s přehledem prostřelil.

Do hry se domácí vrátili deset minut před koncem, kdy se míč trochu šťastně odrazil k Rodrovi a ten jej z desti metrů napálil do sítě. Vyrovnání měl na kopačkách Lhota, ale Bednář doutnající požár uhasil a vytěsnil míč mimo branku.

Třeboradice - FC Háje 1:2 (0:1)
80. Rodr - 43. Boháč, 60. Soucha. ŽK: 57. Novák, 63. Farkaš, 72. Drbout - 72. Soucha.
Rozhodčí: Váša - Hrubeš, Hurych. Diváků: 50.
Třeboradice: Drbout - Sedláček (68. Lhota), Jehlička, Kodalík, Šiler - Hrdlička, Čáp, Viktorin, Rodr - Poláček (46. Novák), Mir. Baranek (57. Farkaš). Trenér: Josef Jarolím.
Háje: Tlustý - Vlasák, Krejčí, Brož, Pravenec - Soucha (88. Musil), Janoušek, Bednář, V. Hruška, Boháč
(73. Janeček) - Novák (90. Hrůza). Trenér: Zdeněk Slabý.

Josef Jarolím (Třeboradice):
„První půli jsme neskutečně prohospodařili. Chyběl pohyb, lehce jsme ztráceli míče. Dělal nám problémy jejich důraz. Po změnách v sestavě se to zlepšilo. Bohužel jsme z brejku dostali druhý gól. Dokázali jsme snížit a měli další stoprocentní šanci. Chyběl nám Macháček a s ním jistota vzadu.”
Zdeněk Slabý (Háje): „Dodrželi jsme tradici. Co jsou Třeboradice v přeboru, vždycky to skončilo 2:1. Oni vyhrávali u nás, my u nich. Umělka ve Štěrboholích je opravdu malá a to zápasu uškodilo. Chyběla kombinace. Myslím, že o tu branku jsme byli lepší a vyhráli zaslouženě.”

Nejlepší hráč Třeboradic: Milan Čáp.
Nejlepší hráč Hájů: Martin Brož.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jiří Janoušek (Háje).