MINI 8 A, přebor 21. kolo: FC HÁJE JM - MOTORLET 1:1 (0:1)

MINI 8 A, přebor 21. kolo: FC HÁJE JM  - MOTORLET 1:1 (0:1)
V předehrávce 21. kola jsme hostili hráče Motorletu Praha, se kterým jsme na podzim prohráli 2 : 0.

Utkání začalo s 20 minutovým spožděním, protože hosty zdržel dopravní kolaps v Praze 4 a jejím okolí. Možná i tato skutečnost měla na vývoj prvního poločasu vliv, protože jsme se stále udržovali v tempu a pokukovali, kdy se již začne. Nechci však náš výkon z první půle svádět jenom na tuto skutečnost. Hlavní příčinou našeho špatného začátku byla nedůrazná a bázlivá hra celého mužstva. Nenašel se vůbec nikdo, kdo by snesl v prvním poločase přísnější měřítko.
Hra se odehrávala z velké části uprostřed hřiště a my jsme si nevytvořili žádnou "tutovku". Soupeř dohrával osobní souboje, někdy až za hranicí regulérnosti a naši kluci tomu nebyli schopní čelit. O inkasovaný gól jsme si jednoznačně řekli. Martin Zelinka nedůrazně odkopl míč před naším vápnem a střední záložník hostů rozvlnil síť za zády bezmocného Láďi Orlicha.
Jedinou naší šancí v první půli mohla být penalta, kterou slabý rozhodčí neodpískal. Po sražení Davida Rodiny zůstala jeho píšťalka němá a to i k úžasu velmi sympatického trenéra Motorletu. Do kabin jsme šli za nepříznivého stavu 0 : 1.

Druhá půle byla o jiném fotbale a také o jiném výkonu našeho mužstva.
Zatlačili jsme soupeře před jeho branku a začalo dobývání. V dobré pozici netrefili postupně Martin Charvát, Vojta Čmelík a David Rodina.
Rohové kopy jsme zahrávali z obou stran, leč žádný náš hráč nedokázal v ani jednom případě dotlačit míč do branky.
Dobrou pozici ke vstřelení branky měl Kuba Vyjídáček, ale jeho střele scházelo půl metru.
Soupeř se dostal do jediné šance, kdy skvěle zasáhl Láďa Orlich.
Zasloužené vyrovnání nakonec zařídil stoper Kuba Nezbeda ostrou střelou k levé tyči hostů.
Do konce zápasu jsme ještě zahrávali dva přímé kopy. První srazili obránci Motorletu a při druhém jsem již viděl míč v síti, jenže skvěle zasáhl hostující brankář. Obě rány pocházely z kopačky Kuby Nezbedy.
Jak zhodnotit dnešní duel?

V první půli bezkrevný výkon a zasloužená prohra a naopak ve druhé půli vyrovnání a výkon, který směřoval k vítězství. Škoda, mohli jsme soupeři vrátit podzimní porážku.

Branka : Kuba Nezbeda

Sestava : Orlich - Sedláček (Důra) , Nezbeda , Hýbl (Lipert) - Zelinka (Charvát) , Čmelík , Vyjídáček - Rodina (Jelen)