Starší dorost - Horní Měcholupy 5:5 (4:4)

Za stálého deště a s obranou, která v tomto složení ještě nikdy pohromadě nenastoupila jsme vybojovali senzačně bod.

Ještě než jsme se sešli jsme museli řešit mnoho problémů ze sestavou. Dokonce jsme si půjčili dva hráče z ml.dorostu. (Zdeněk Šlesingr, Vladislav Turek) Oba zahráli velmi dobře. Zejména Vláďa Turek, který začal dokonce v základní sestavě.

Přijel k nám druhý tým tabulky, který tvoří hráči se zkušenostmi z divize a převážně ročník  94 (v základu jich bylo sedm) proti naší směsi 2x r.94, 4x r.95, 4x r.96, 1x r.97. Už to naznačovalo, že nás čeká opravdový boj o body.

Do zapasu jsme vstoupili velmi dobře a už ve druhé minutě jsme hosty zaskočili brankou. A světe div se, Viktor Czerný dal svůj první gól za Háje. Gratulujeme a těšíme se na příspěvek do spol. kasy. :-).  Tím jsme ale asi soupeře probrali a i díky některým nedorozuměním naší obrany skóre otočil po třiceti minutách hry už na hrozivých 1:4 pro Měcholupy.

Poté soupeř v domnění že je už hotovo polevil a toho jsme dokonale využili a po trestném kopu Hančla 2:4, kombinaci středem Lačík-Hančl-Lačík 3:4 a kolmicí na pravou stranu na naběhlého Jirku Falce,který dal brankaři dokonce jesle 4:4,a tak jsme senzačně srovnali už do poločasu...

Druhá půle začala náporem Měcholup. No začala... Ona vlastně druhý poločas ani neskončila a soupeř nás zatlačil před vlastní branku na zbytek zápasu. Museli jsme spoléhat na občasné rychlé protiútoky.

Po brance Měcholup v 55min. a zahození spousty šancí soupeře jeden takový rychlý protiútok přišel a Hančl deset minut před koncem opět srovnal  5:5.

Poté ještě Lukáš Smitka chytil dva jasné góly a my už potom dokázali remízu (musím napsat)  ubránit.

Děkuji celému týmu za to, že v takovém složení dokázali uhrát bod s jedním z nejlepších týmů v celé soutěži...