Muži A, 26.kolo: FC Háje JM - Junior Praha 8 1:0 (0:0)

V posledním kole jsme přivítali na našem hřišti sousedy z tabulky, třetí Junior. Utkání se hrálo v čase, který určil PFS pro všechna utkání 26.kola 1.A třídy a to kvůli regulernosti soutěže. Začátek byl sice původně hlášen na 17. hodinu sobotní, ale kvůli kolizi se zápasem ČR-Ghana se začínalo už v 10:15.

Zápas, ve kterém už se postavení Junioru v tabulce nemohlo změnit, pojal tento tým jako rozlučku se sezonou. To my jsme chtěli udržet naši jarní 100% bilanci z domácího hřiště a skončit tak po sezoně třetí v 1.A třídě, tudíš na bedně, což by byl nejlepší výsledek týmu za poslední roky.

Zápas byl vesměs jednoznačnou záležitostí a my si v něm vypracovali spouty gólových příležitostí. Už v 15. minutě jsme neproměnili druhou penaltu v zápase a poté ještě několik šancí.

Ve druhém poločase se už nejednalo o tak jednoznačnou převahu a šancí ubývalo. Až v 60.minutě se podařilo Kubovi Pospíšilovi předlobovat brankáře Junioru a otevřít skóre utkání. Po té následovalo několik střídání a utkání se už pouze dohrávalo, ikdyž Junior vyvinul veliké úsilí, aby se nemusel loučit s končící sezonou prohrou. Naše obrana odolala a když jsme v poslední desetiminutovce neproměnili další vyložené šance, skončila pro nás sezona vítězstvím 1:0.

V TÉTO SEZONĚ JSME ZÍSKALI 53 BODŮ, VSTŘELILI 59 BRANEK, PŘIČEMŽ INKASOVALI 36.

UMÍSTILI JSME SE NA 2.MÍSTĚ V NAŠÍ SKUPINĚ SE ZTRÁTOU ČTYŘ BODŮ NA VÍTĚZNOU UHŘÍNĚVES.

V POROVNÁNÍ TABULEK OBOU SKUPIN JSME DOSÁHLI FANTASTICKÉHO ÚSPĚCHU A SKONČILI NA CELKOVÉM TŘETÍM MÍSTĚ.