Mladší dorost

Střešovice B - Mladší dorost A 1:0 (0:0)

Přeložený zápas na čtvrteční večer se odehrál za umělého osvětlení na Střešovické UMT.

Domácí jsou zatažení a brání před svým velkým vápnem. Od samého začátku je jasné, co chtějí hrát. Dlouhé nakopávané balóny za naši obranu. V průběhu poločasu se jim to daří, ale jen dvakrát. Červený v naší brance jejich vytvořené šance likviduje. Naše snaha často končí na domácím obranném valu. Pár šancí jsme si přeci jenom vytvořili. Černý třikrát střílí mimo. Rossmann se dostal dvakrát do vápna za obranu, ale zakončil zbrkle. Černému po individuální akci středem odskakuje balón těsně před brankářem. Schejbal po chybě brankáře taktéž mimo. Poločas také proto končí za bezbrankového stavu.

Druhý poločas začal, jak první skončil. Soupeře jsme mačkali na jeho polovině. Nedaří se nám ale překonat obranu bránící těsně před šestnáctkou nebo většinou až uvnitř. Mnohokrát jsme zakončovali ze střední vzdálenosti jen do připraveného brankáře. Okolo 60 min. se Střešovice dostávají ke druhému rohovému kopu. Rozehrávají ho na krátko (naší „povídálkové“ jim to umožnují) a následná střela křížem překonává našeho špatně postaveného brankáře. Od této chvíle domácí kouskují hru. Ke konci zápasu stahujeme obranu  jen na tři hráče. Posilujeme útočnou snahu Novákem. V samotném závěru zápasu centruje z pravé strany Rašplička, ale osamocený Novák hlavičkuje těsně vedle. Zápas končí naší nečekanou prohrou 1:0. Není radno podceňovat jakéhokoliv soupeře. Po remíze s Motorletem další ztráta bodu, tentokrát ale všech tří.