Mladší dorost

Admira B - Mladší dorost A 0:1 (0:0)

V předposledním utkání naší soutěže jsme v sobotu cestovali do Kobylis na Admiráckou UMT. Tušili jsme těžký zápas. Admira je vždy dobře připravená.

V 15 min. se na půli uvolnil domácí hráč, který běžel sám na naší branku, obránce mu však stačil na poslední chvíli míč odkopnout. V 16 min. naopak domácí hasí naši šanci. Ve 20 min. jsme se už skoro mohli radovat, střela našeho útočníka změnila směr po teči domácího obránce a mířila do branky. Brankář byl připravený a nenechal se překvapit. Naši kluci byli důrazní, a proto se dostávali častěji na míč. Ve 38 min. jsme kopali trestný kop z 20 metrů. K míči se postavil Novák a poslal brankáři pozdrav, který se odrazil od břevna. Na konci poločasu udělal Turek zbytečný zákrok na brankáře. Rozhodčí ale netrestal a raději ukončil první dějství.  První poločas byl ve znamení častých osobních soubojů a skončil 0:0.

Začátek druhé půle patřil domácím, hned ve 41 min. utíkal útočník na našeho brankáře, zakončil nepřesně, a tak se skóre zatím neměnilo. Obrany pracovaly spolehlivě, hrálo se hodně ve středu hřiště. V 50 min. se po rychlé narážečce a přesné nahrávce dostala  Admira  za naší  obranu, střelou z velkého vápna zakončila sice přesně, ale gólman Červený jejich střelu vyrazil na roh. V 60 min. naše akce po pravé straně. Hlubuček do uličky uvolňuje Rossmanna, který posílá ostrý centr do malého vápna, kde se nejlépe zorientuje  Šejnost a nekompromisně zakončuje. Snaha domácích o vyrovnání byla obrovská. Ke konci utkání stahuje domácí trenér hru na tři obránce a posiluje útok. Nic podstatného se již nestalo. Utkání tedy skončilo  1 : 0 pro nás.

Admira byla kompletně ročník 98 a do budoucna má veliký potenciál.