Mladší žáci B

FSC Libuš - Mladší žáci B 3:8

V posledním kole, které jsme nezvykle odehráli ve čtvrtek jsme zavítali do Libuše.

Jako už jistý vítěz ligy a po zvolnění tréninků bylo těžké chlapce namotivovat na zápas, ale nakonec se to podařilo a byla to krásná tečka a zároveň s některými hráči i rozlučka s naši spoluprácí.

Zápas začal ve vlažném tempu z naši strany, zač nás soupeř potrestal a šel do vedení. Ale od tohoto momentu se kluci herně uchytili a převzali jsme iniciativu na hřišti a skóre po krásných akcích narůstalo.  Místami jsme hráli velmi pěkně a samozřejmě měli jsme i hluché minuty, ale poločasový výsledek 1:6 byl úplně zasloužený, a to jsme ješte nepřidali další tutovky.

Po přestávce na nás vyrukoval soupeř tvrdou hrou, ale to jsme čekali. Jsem rád, že se nikdo nezranil a všici hráči si zahráli, a to byl cíl. Nakonec jsme úplně v pohodě a v klidu zápas dohráli a zvítězili 3:8,  a tím si připsali 12 výhru na jaře a neztratili jsme ani bod, takže jsme právem lídři soutěže.

V zápase zahráli solídně Dan a Hakl, ale nejvíc jsem byl spokojený s výkonem Petra Juna.

Pro některé hráče jmenovitě Dan, Lisý, Yuzvak, Janda, Spěvák, Pospíšil, Charvát (ročník 2001) to bylo naše poslední střetnutí.

Chci chlapcům poděkovat za pěkné 2 roky, které jsme spolu strávili i když prvních 6 měsíců naši spolupráce bylo nesmírně těžkých. Chlapci odchází do starších žáků a chtěl bych jim popřát hodně úspěchů v další sezóně.

Sestava: Pospíšil – Charvát, Lisý, Hůlka, Coulibaly, Hakl, Dan, Hartman – Jun, Habětín, Žebrakovský, Janda, Spěvák

Góly: Dan – 4 (1 z pen)