Mladší žáci A

Loko Vltavín – Ml. žáci A 1: 10 (0:5)

V neděli dopoledne jsme odehráli předposlední zápas v naši soutěži Pražského přeboru na umt ve Vltavíně.

Zápas jsme měli pod kontrolou od první minuty ,ale střelecky jsme se neuměli prosadit až do 15 min. protože jsme hru nerozšířili do stran a středem se nám těžko dostávalo do šancí, protože to tam bylo strašně přehuštěné a navíc domáci bránili ve 4 hráčích.

Takže tam nebyl žádný prostor na nějakou pohlednou kombinaci nebo akci.

Po vstřelení 1.gólu jsme našli recept na jejich obrannou hru a v časovém rozpětí od 22 do 28 min jsme přidali ješte 4 góly a prakticky rozhodli o našem vítězství. V tomto úseku hry jsme předvedli i pěkné věci,  kde jsme vstřelili asi 2 góly prakticky do prázdné branky.

Druhý poločas už nebyl tak kvalitní, ale zahráli si všichni hráči a z mnoha šancí jsme proměnili jen 5 a celkové skóre 1: 10 je tak spravedlivé.

Ješte nás čeká poslední zápas, na který se poctivě připravíme a pokud hráči k němu přistoupí zodpovědně jako doposud, tak budeme všichni spokojení.