Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2006 - Hrdlořezy

V sobotu 28. dubna jsem na Schulhoffce sehráli zápas s týmem z Hrdlořez. Kluci byly před zápasem velmi dobře naladěni což se projevovalo už při rozcvičce a moc se na zápas těšili.
12.kolo v So 28.3.2015 11:30
Schulhoffova UMT
Hrdlořezy

Nadšení a chuť do hry byla na klucích vidět hned jakmile začala hra. Zápas to byl velice vyrovnaný, hra se přelévala od brány k bráně a k vidění bylo spousty šancí. V přestávkách jsme si s některými hráči více povídali a snažili se jim dodat více sebedůvěry. Hlavně aby se kluci nebáli jít častěji do kličky. Obzvlášť Šimon Borkovec, který se v druhé půlce zápasu velice zlepšil a byl najednou mnohem častěji u míče.

Zápas to byl, jak již bylo zmíněno, velice vyrovnaný a tomu odpovídá i konečný stav 9:9. Hrálo se na dvou hřištích tak, aby se zapojilo do hry více dětí.

Zápasu se zúčastnili: David Brunovský, Fíla Bartoš, Šíma Erdinger, Kuba Janovský, Fíla Klusáček, Péťa Leipold, Mára Pešír, Romča Pintner, Lukáš Martinů, Saša Seitl, Fíla Sojka, Šíma Borkovec

sobota 28.3.2015 | Vladislav Volf | Přečteno: 2074