V sobotu 18.4 se na Shulhoffce uskutečnili hned dva zápasy našich svěřenců.
5:15
14.kolo v So 18.4.2015 11:30
Schulhoffova UMT
Běchovice

Na jednom hřišti byl sehrán mistrovský zápas s Běchovickými Sršni a na druhé polovině si to v přátelském utkání rozdaly týmy 2005 a 2006, oba z naší hájecké líhně. Přáteláček proběhl bez nejmenších problémů a obou týmům jistě ukázal na čem zapracovat a kde jsou naopak silné stránky výběru. Za kratší konec v zápase tahalo mužstvo 2005, kde několik hráčů teprve sbírá své první fotbalové zkušenosti, toho paradoxně zkušenější 2006ky využily parádně a se svým soupeřem neměly slitování. Zcela jiná písnička se odehrávala na druhé hráči ploše. Sršni na nás nabrousili svá žihadla a od úvodního hvizdu se naši svěřenci museli poprat především s vysokým napadáním a s častou střelbou soupeře z jakýchkoliv pozic. Náš tým se možná ještě s následky pátečního nočního flámu dostaval do zápasu jen velmi pomalu. V druhé čtvrtině jsme se vsak soupeři konečně stali vyrovnaným partnerem. Jestli byla druhá čtvrtina spíše pozitivní, tak ta třetí byl naprostý opak. Soupeř znovu zabral a několika dalekonosnými pokusy poslal náš tým do kolen. Z utržených ran jsme se již nevzpamatovali, což pro nás ve výsledku znamenalo prohru 15:5. Kluci však trenéry potěšili zejména svou technickou vyspělostí a kvalitním rozhodováním v situacích, kdy se míč nacházel na našich kopačkách. Doufám, že jste si zápas užili, už se společně s vámi těším na zápasy následující.