Starší přípravka 2005 - Sokol Troja

V extrémních podmínkách sobotního odpoledne jsme na domácí rozpálené umělce na Schulhoffce přivítali soupeře z Troji.
21.kolo v So 6.6.2015 14:45
Schulhoffova UMT
Troja

Hned v úvodu musím všechny kluky pochválit, přesně takto si představuji přístup a hru. Od začátku jsme soupeře zatlačili před jeho branku a snažili se naše akce zakončovat. V některých případech jsme zakončovali slabou střelou, někdy jsme nedokázali pořádně přihrát a v neposlední řadě se dokážeme i sami ukličovat. Jinak si myslím, že jsme předvedli po herní stránce nejlepší výkon v této soutěži. V závěru jsme trochu povolili, ale na konečném vítězství se nic nezměnilo.

Sice máme ještě mnoho k zlepšení, ale určitě chci klukům poděkovat, že i ve velkém vedru předvedli skvělou hru a mnoho krásných akcí, které jsem ocenili nejen já, ale i rodiče a diváci, kteří opět vytvořili hezkou atmosféru.

Hráči: Míša Bláha, Kája Hamala, Domča Mareš, Míša Moravec, Vilda Schrojf, Lukáš Veselý, Martin Zoul

sobota 6.6.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 3138