Mladší přípravka B (2016)

FSC Libuš - Mladší přípravka 2006

V neděli 14.6. jsme odehráli poslední mistrovské utkání v mladší přípravce. Soupeřem nám byl asi 12-ti početný tým z Libuše. My jsme vzhledem k omluvenkám odehráli bez střídání.
22.kolo v Ne 14.6.2015 10:00
Libuš UMT m.
SK Libuš

Poslední dobou nás opět provází únava a menší aktivita některých hráčů během zápasů. Stejně tomu bylo i na tomto zápase, kdy např. Dan se rozběhal až v poslední čtvrtině. Mírův pohyb také nebyl ideální, ze začátku se hledal.  Nicméně fotbalovostí a myšlením to bylo fajn, scházel jen již zmíněný větší pohyb. Když jsme se začali hýbat a nabíhat si, vznikali velmi zajímavé a pěkné situace. Díky klukům za zápas, zvládli ho bez střídání, rodičům děkuji za podporu.

Zápasu se zúčastnili: Miky Konečný, Vojta Slavík, Míra Trnka, Honza Limberg, Dan Holý

neděle 14.6.2015 | Otmar Mansour | Přečteno: 2437