MINI 8 A , přebor , 4. kolo : BOHEMIANS - FC HÁJE JM 5 : 2 (3 : 1)

MINI  8 A , přebor , 4. kolo :  BOHEMIANS  -  FC HÁJE JM  5 : 2 (3 : 1)
V krásném , slunném nedělním dopoledni jsme sehráli další mistrovské utkání pražského přeboru. Do utkání s Bohemians jsme vstupovali po nepříliš vydařeném minulém kole ( prohra 0 : 12 se Spartou ) s cílem poprat se o co nejlepší výsledek a zlepšit naší hru.

Začátek utkání se nám vydařil a po střele Jakuba Vyjídáčka jsme šli překvapivě do vedení. Bohužel naše radost měla jepičí život. Soupeř nás zatlačil a po hrubce našeho brankáře Ládi Orlicha a stopera Jirky Důry soupeř vyrovnal. Asi za 3 minuty jsme inkasovali po druhé . Tentokráte z přímého kopu. Na střelu domácího útočníka do pravého horního růžku neměl Láďa Orlich šanci.
V této části utkání byla hra vcelku vyrovnaná. Soupeř byl ale ve svých akcích nebezpečnější. Třetí branku jsme si dali skoro sami. Po krásném průniku kapitána domácích se míč odrazil před opuštěnou brankou, kde náš obránce Honza Hýbl odkopl míč tak špatně , že nastřelil soupeřova útočníka, od kterého se míč odrazil do branky.

Do kabin jsme šli za stavu 3 : 1.

Ve druhém poločase jsme se začali snažit hrát fotbal. Zvládli jsme počáteční tlak soupeře i díky dvěma skvělým zákrokům Ládi Orlicha. Měli jsme i šanci , kdy se řítil sám na branku Bohemians David Rodina , ale bohužel nedal. Asi v polovině druhé půle jsme snížili na rozdíl jedné branky zásluhou Vojty Čmelíka. V následujících pěti minutách jsme hráli opravdu dobře a měli i šanci na vyrovnání ( Vojta Čmelík , Jakub Vyjídáček , David Rodina ). Bohužel se to nepodařilo. Po vystřídání jsme se dostali pod velký tlak soupeře. Držela nás nad vodou výborná forma Ládi Orlicha, štěstí (soupeř trefil tyč) a obětavost obránců ( Jakub Nezbeda a David Lipert vykopávali z prázdné branky). Bohužel pro nás vzal osud do svých rukou kapitán soupeře a brankou na 4 : 2 rozhodl celý zápas. V poslední minutě jsme dostali opět po krásném sólu pátou branku.

Jak bych zhodnotil výkon našich kluků ? Velmi kvalitní výkon podal Láďa Orlich , Vojta Čmelík , Jirka Slavík a David Rodina. Solidně zahráli Jakub Vyjídáček , Jakub Nezbeda a Honza Sedláček. Naopak bych nepochválil Milana Zábranského, Jirku Důru a Martina Charváta . Průměrně zahráli : Martin Zelinka, David Lipert, Jakub Kloboučník a Honza Hýbl .

Musím spravedlivě napsat, že soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Musím ale také napsat, že jsme podali vcelku solidní výkon. Myslím si,že to bylo také tím, že náš tým poprvé v soutěži nestřídal po celých sedmičkách.

Již ve středu nás čeká další velmi silný tým a tím bude Slávia Praha.

Branky: Vyjídáček ( Lipert ) , Čmelík ( bez asistence )

Sestava : Orlich - Sedláček, Nezbeda , Lipert , Důra , Hýbl , Kloboučník - Slavík , Čmelík , Vyjídáček , Charvát , Zábranský - Rodina , Zelinka