Předpřípravka A (2017)

Předpřípravka 2009 - FC Tempo Praha

V sobotu jsme odehráli dva zápasy proti Tempákům. Hráli jsme na 4+1 na házenkářské branky.
:
2.kolo v So 28.11.2015 09:00
Hala Květňák
Tempo

Původně jsme chtěli postavit na každý zápas dvě hřiště, ale vzhledem k marodce a odjezdům jsme nakonec poskládali 3 hřiště a na posledním nás doplnili kluci z ročníku 2008.

První zápas tedy kluci 2009 odehráli na jednom hřišti. Zde se částečně dařilo kličkovat, i díky tomu dal třeba Kubík více gólů. Hrálo se v odpovídající rychlosti, kde si kluci mohli stihnout vyzkoušet vedení míče a přitom hrát na maximum.

Druhý zápas byl trochu jiný. Na jednom hřišti vyrovnaný, na druhém měli Tempáci více dravců, a to bylo znát. Pro kluky to bylo náročné v tom, že jsme nehráli na rohy, takže se prakticky hra vůbec nezastavovala a vzhledem k malému počtu náhradníků to bylo fyzicky hodně náročné.

Děkuji rodičům za podporu.

Zápasů se zúčastnili: Honza Křenek, Matěj Kříž, Tomáš Borak, Martin Laube, Kubík Kratěk, Mára Femiak, Kuba Tolár, Marťas Sršeň, Honza Moravec, Domča Čáp, Marek Herman, Dan Adamec, Ondra Mašek, Tom Kubík, Víťa Dovhanych, Luky Ulrych, Matěj Mrzena, Tom Pešír

sobota 28.11.2015 | Otmar Mansour | Přečteno: 1450