Motorlet - Starší přípravka 2006

Zápas jsme odehráli proti o rok mladšímu soupeři a proto, jsme také vzali čtyři naše hráče z ročníku 2007, aby si s námi opět zahráli.
21.kolo v So 11.6.2016 11:30
Motorlet UMT
Motorlet

Hru jsme někdy přizpůsobili soupeři a hráli v chumlu. Chuť a aktivita nebyla taková, jakou umějí hráči vytvořit, avšak střelecky jsme se dokázali prosadit. Zápas to byl velmi specifický, hřiště bylo trochu menší, než na jaké jsme zvyklí, takže hráči podstupovali hodně soubojů, což našemu typu hry nepřispívalo.

S vědomím většího brankového náskoku, jakoby jsme slevili. Je to další zkušenost, jak se připravit na zápasy, kde máme větší převahu a tvoření hry stojí právě na nás.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Hadraba, Holý, Konečný, Lacko, Málek, Hoffman, Sobotka, Chodora, Trnka, Slavík, Štěpánek, Limberg, Domša

sobota 11.6.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2514