Starší žáci 2002 remizovali v posledním kole zimní ligy

V poslednom zápase skupiny zimnej ligy sme nastúpili proti hráčom z Berouna, v zápase kde šlo o 1. miesto v skupine.
1:1
v Ne 19.2.2017 13:30
Motorlet UMT
Beroun

První polčas sme kontrolovali hru, boli sme lepší na míči a vytvorili sme si aj nejaké šance, ale tie sme nepremenili, proste v útočnej fáze sme neboli nebezpeční a súper hrozil len zo štandartiek alebo z rýchlych brejkov.

V 2. polčase sme hneď šli do vedenia po akcii z našej ľavej strany sa konečne presadil Lebeda na 1:0. Súper po našom góle ožil mal tam brejky do otvorenej obrany, ktoré náš skvelo chytajúci brankár pochytal. Ale nepridali sme poisťovací gól na 2:0 a súper nás za to potrestal keď 1 min. pred koncom vyrovnal na konečných 1:1.

Takže sme boli trošku sklamaní z výsledku, lebo sme si finále zimnej ligy chceli vybojovať sami, teraz už len musíme držať palce Motorletu aby zdolal Beroun.

Ale s hrou a výkonom som aj tak nespokojný, naša forma a výkony jedn. hráčov majú ďaleko od tej z podzimu, trápia nás zranenia, ešte sme ani 1 zápas neodohrali v rovnakom obrannom zložení.

Máme ešte nejaký čas do súťaži a musíme na tom hodne v TP popracovať.