Mladší žáci C (2008)

Ročník 2005: Deset vstřelených branek a čisté konto

O víkendu jsme ve druhém domácím zápase přivítali Union Žižkov.
23.kolo v Ne 28.5.2017 13:15
Háje UMT
Union Žižkov

Zápas to byl převážně na jednu bránu a bylo jen na nás, jak k celému zápasu přistoupíme. Šancí jsme si vytvářeli mnoho, celkem jsme dnes dokázali vstřelit 10 branek.

Pozitivem pro nás dnes bylo proměňování šancí, i když jsme mohli přidat určitě více branek. Také se nám dařila již více hra po křídlech, v tomto ohledu se zlepšujeme zápas od zápasu. Potěšilo nás čisté konto, které udržel brankář Honza Maršák.

Utkání nemělo dostatečné tempo a my jsme ho svým pohybem nezměnili. Mnohokrát jsme se tak přizpůsobili tempu soupeře. Během zápasu i po zápase jsme probírali fakt, že i když nejsme v zápase tolik pod tlakem je důležité pořád hrát naplno a chtít od sebe, co nejvíce.

Přijdou zápasy, kdy nebudeme mít na vše tolik času a proto je potřeba hrát neustále v plném nasazení.

Zápasu se zúčastnili: Maršák, Danda, Mareš, Klymskyj, Nykyforuk, Prachař, Schrojf Vašek, Lelkes, Schrojf Vilda, Kolář, Zahálka.

neděle 28.5.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 1830