Ročník 2007: Na vítězné vlně

O tomto víkendu jsme odehráli další dvě utkání. Nejdříve se nám povedlo porazit Spoje a následně jsme zvítězili i v zápase s Braníkem.
2.kolo v Ne 17.9.2017 11:00
Háje UMT.
Braník

Září je pro fotbalisty začátek sezóny, stejně tak pro náš ročník 2007, od začátku září máme odehrané čtyři zápasy, z toho tři vítězné. Je to určitě velmi pozitivní motivace pro všechny kluky a děvčata. Nejen nové dresy, ale dobrá a poctivá letní příprava tomu jistě napomohla.

V obou soutěžích , jak elite, tak druhá pražská soutěž má velmi kvalitní soupeře a zápasy nás budou posouvat ve fotbalovém růstu. Několik hráčů si vyzkoušelo i soutěž mladších žáků.

Hráči při zápasech projevili velkou bojovnost a snahu dávat góly. Věříme, že jim toto nadšení a nebojácnost vydrží celý podzim. Našim fanoušků budeme rádi za podporu v podobě potlesku a veselých hesel.

A pro dokreslení situace můžete prohlédnout fotky ze zápasu.

neděle 17.9.2017 | Renata Klíčová | Přečteno: 2255