Ročník 05/06: Zaspaný začátek v Hrdlořezích

​V nedeľu sme v peknom futbalovom prostredí odohrali zápas na ihrisku domácich Hrdlořez.
4:4
(2:2)
2.kolo v Ne 17.9.2017 12:30
Hrdlořezy T.
Hrdlořezy
Branky FC Háje: 8. Dovhanyč, 19.,52. Veselý, 45. Limberg. Diváci: 50,

Už počas rozcvičky bolo vidieť na hráčoch, že sa na zápas tešia. Ale vstup do zápasu nám nevyšiel ideáne a prehrávali sme 2:0, keď stále robíme tie isté chyby, nedostupovanie a dôraz v osobných súbojoch. Prehrávať v 4. minúte 2:0 nie je príjemne pre nikoho, ale na ihrisku sme ukázali, že sa nikdy nevzdávame a po pekných kombináciach sa nám podarilo zápas už do polčasu vyrovnať.

Hrali sme pekný futbal, darili sa nám akcie po krídlach, skvelá rozphrávka od brány a super komunikácia hráčov na ihrisku. Až na úvod zápasu je chlapcom ťažko niečo vyčítať po prvom polčase.

Druhý polčas bol herne podobný tomu prvému, kde sme mali prevahu. Chuť zvíťaziť bola odmenená aj gólmi, bohužiaľ sa ukázalo, že ak sa súper snažil dostať cez našu obranu dlhými loptami, tak sa im to často darí.

Ak som v prvom polčase pochválil pekné kombinácie, tak druhý polčas sme začali až veľmi často uprednostňovať individuálne riešenie, ktoré neprinášalo taký úspech ako kombinačná hra. Celkovo sme odohrali veľmi slušný zápas, kde sme boli futbalovejšie mužstvo.

Mrzí ma len, že takéto zápasy nevyhrávame, ale ak zapracujeme na zakončení a súperove dlhé prihrávky cez obranu začneme získavať, tak podobné zápasy pre nás budú trojbodové.