Mladší Přípravka "A" - Bohemians 1905 1:2

Mladší Přípravka "A"  -  Bohemians 1905 1:2
Tak nás vítězná vlna spláchla jako Arsenal Slavii a po 9 vítězstvích v řadě jsme bohužel podlehli klokánkům z Vršovic.

Začátek zápasu jsme vůbec nezachytili a hned z první akce hostů jsme inkasovali. Soupeř nás přehrával hlavně v osobních soubojích důrazem. Prakticky vůbec jsme se nedostávali k naší hře tzn. kombinace s rychlými brejky. Další úder jsme dostali o 5 minut později kdy soupeř zvýšil už na 2:0. Kluky jsme ale stále nabádali, že na soupeře herně mají a můžou výsledek otočit. Což 5 minut před poločasem potvrdil Jirka Routek po nahrávce Danečka a tak jsme šli do kabin s jednogólovým mankem.

Druhý poločas jsme začali uzemní převahou a soupeře jsme mačkali ve víře, že rychle vyrovnáme a výsledek zvrátíme na naší stranu. Bohužel jsme ale několik slibných šancí neproměnili a hosté se dokázali ubránit našemu tlaku. Stačili vyrážet i do nebezpečných protiútoků. Ty ale gólem neskončili. Čas se nebezpečně krátil, hosté chytře střídali, aby ušetřili nějakou minutu, ale naši hráči bohužel už stačit vyrovnat do konce zápasu nedokázali.

Hodnocení: Vála 1,5 Routek 1, Novák D. 1,5 Novák V. 1, Průša 1,5 Procházka 1,5 Ježek 1,5 Navrátil 1,5 Hobza 1,5 Filip 1,5 Cimprich 1,5