Ročník 2008: Konec dobrý, všechno dobré

V sobotu krátce po poledni jsme odehráli na Schulhoffce svůj poslední zápas podzimu v rámci soutěže na jedno hřiště.
9.kolo v So 4.11.2017 12:45
Schulhoffova UMT.
Deutscher

Věřil jsem, že konečně zlomíme naší černou sérii na 1HP a zvítězíme. Utkání bylo ze začátku z obou stran plné nepřesností, poté jsme však plně převzali iniciativu. První čtvrtina byla brankově nejhojnější, ale nebyl jsem spokojen s výkonem, jelikož jsme dělali strašné množství nevynucených chyb. Utkání jsme nakonec s přehledem vyhráli.

Pozitivum je 13 branek, i když by utkání slušelo více branek. Stále nás sráží předfinální a finální fáze, kde místo 2 doteků (převzetí/zpracování a střelba) volíme rovnou nepřipravenou střelu. Na tom jistě budeme muset zapracovat přes zimu.

Klukům děkuji za všechny výkony a rodičům děkuji za podporu během celého podzimu.

Zápasu se zúčastnili: Bobko, Brož A.., Gryc, Janouch, Jindrák, Just, Martan, Martiník, Moudrý

sobota 4.11.2017 | Jan Novák | Přečteno: 2109