Předposlední kolo v Pražské soutěži k nám dorazil soupeř z Hrdlořez.
9:0
(4:0)
10.kolo v So 11.11.2017 08:30
Hrdlořezy
Branky FC Háje: 19., 70. Šimánek, 24.,32. Beneš, 30. Velyhan, 39. Fales, 46. Mukhamedov, 48. Schöbl. Diváci: 20,

Ze začátku to bylo z naší strany pomalé a vlažné, s postupem času jsme se zahřáli na provozní teplotu, v devatenácté minutě se probudili také naši útočníci a po pěkné akci jsme se zaslouženě ujali vedení. Tato branka nás nakopla k větší aktivitě a během třinácti minut jsme přidali ještě další tři góly na poločasových 4-0. Po přestávce již bylo na hřišti pouze mužstvo domácích a postupně jsme přidávali jednu branku za druhou. Konečný výsledek utkání 9-0.

Hodnocení: Prvních patnáct minut dal soupeř do zápasu všechno, co v něm bylo, ale postupem času začali mladší hráči soupeře ztrácet síly a v tom okamžiku jsme převzali kontrolu nad utkáním. Po zbytek zápasu se projevila fyzická převaha našich kluků a bylo to hlavně o tom udržet všechny v plné koncentraci a nedopustit žádné podcenění, tak jak to v takových zápasech bývá.

Sestava: Pavel Chromec, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Lukáš Panchartek, Honza Šimánek, Kuba Benda, Matin Fales, Péťa Charvát , David Dalibába, Ondra Beneš , Vojta Uhlíř , Honza Schöbl, Alex Velyhan, Sendi Murk