Ročník 2007: Podzim zakončený vysokým vítězstvím

​Poslední soutěžní zápas se povedl na výbornou a tak jsme podzim zakončili vítězstvím 13:3.
11.kolo v Pá 17.11.2017 09:00
Schulhoffova UMT.
Dolní Chabry

Branky jsme si rozložili do každé části utkání víceméně rovnoměrně a soupeř nám nenadělal potíže. Jako velké plus bych určitě vyzdvihl naši disciplinovanost a také bojovnost, která nám v mnoha zápasech chyběla, nebo lépe řečeno, zaostávali jsme v této disciplíně za soupeřem. V tomto zápase jsme souboje s drtivou většinou vyhrávali.

Což nelibě nesli fanoušci hostí, ale podle mého i tahle část spektra dovedností je velmi důležitá, přece jen jedná se o fotbal a ne šachy. Je dobré vědět, že to naši hráči v sobě mají. Prakticky nebylo co vytknout, soupeř nás příliš neprověřil a když se vyhrává, všechno vypadá dobře.

Po taktické stránce i co se týká individuálních výkonů můžeme být spokojení. I když samozřejmě některé situace by si žádaly jiné rozhodnutí.

Zápasu se zúčasnili: Cimr, Šimon, Soukup, Schnaiberg, Schnaibergová, Pergl, Slaný, Plichta, Sita, Dib, Novotný.

pátek 17.11.2017 | Pavel Meluzín | Přečteno: 2251