Mladší přípravka B

Motorlet "C" - Mladší přípravka "A" 1:10 a Mladší přípravka "B" : Inferno 10:1

Motorlet "C" -  Mladší přípravka "A" 1:10 a Mladší přípravka "B" : Inferno 10:1
Ve svých posledních mistrovských zápasech mladší přípravky "A" a "B" shodně nadělily soupeřům desítku.

Áčko

Za sobotního nevlídného počasí né moc vzdálenému tomu co je k vidění na horách, jsme zavítali za soupeřem do Nových Butovic. O první vážnější okamžik se postarali trenéři Michal s Lubošem, kterým stejně jako několika dalším rodičům dělalo problém hřiště vůbec najít. A tak po několika přeskočených plotech všichni zúčastnění nakonec začátek zápasu stihli. Nejspokojenějším akterém zápasu byl určitě pan rozhodčí, který v teple domova si při výhledu z okna raději tento výlet odpustil a k zápasu vůbec nedorazil.

Zápas začal nejdříve seznamováním se s terénem pak s balónem a došlo i na soupeře, který na nás vyrukoval s o rok mladší sestavou. První poločas jsme s přehledem vyhráli 4:0, kdy se trefili Lukáš, Robin, Martin a Vojta Novák. Soupeř sice párkrát zazlobil, ale Michala zahřáli více myšlenky na horkou vanu po zápase než soupeřovi útočníci. Svoji slabou chviliku si ale vybral v druhém poločase, kdy si nezkontroloval svoje spravné postavení v bráně a soupeři tím věnoval čestný úspěch. Naštestí to bylo v době, kdy další góly přidali: Lukáš 3x, Robin a 2x si soupeř dal vlastní gól. Klukům tímto děkujeme nejen za tento zápas, ale i za celou podzimní sezónu.

Hodnocení: všichni 1

Béčko

Po přeloženém nedělním utkání které se mělo na hrát na trávě ZŠ Mikulova, kde je tým Inferna doma se zápas nakonec uskutečnil na naší umt v pátečním odpoledni za umělého osvětlení. Soupeř nezvykle vyběhl k zápasu 5 min před jeho začátkem a bez žádného hráče na střídání.

Ještě se soupeř nestačil rozběhat a už prohrával v první minutě 1:0. Prakticky celý první poločas se utkání odehrávalo v naší režii, kromě jedné podařené akce hostů kdy Pavel neměl nárok soupeř aspoň snížil. Po zbytek zápasu se ale Pavel udržoval v provozní teplotě aspoň dřepy (asi 50:) a krátkými sprinty (asi 2 km:) Nicméně po 3 gólech shodně od Jirky a Ondry jsme po poločase vedli 6:1. Druhý poločas jsme si také s chutí zastříleli, samozřejmě jsme spoustu dalších šancích zahodili. 2x trefil opět Jirka a po jednom góle přidali Dan Vostrovský a Ondra, který tímto uzavřel konečné skóre. Klukům tímto děkujeme nejen za tento zápas, ale i za celou podzimní sezónu.