FC Háje

Mikuláš na Hájích

Hlavní Mikulášské průvody nás čekají až dnes, ale na Háje dorazila známá trojice již v sobotu 2. 12. 2017.

Již od pěti hodin mnoho hodných a méně hodných dětí i rodičů očekávalo návštěvu z nebe a pekla v Kantýně. A dočkali se! Před úderem osmnácté hodiny všichni společně začali vyvolávat Mikuláše, který v doprovodu svých věrných, anděla a čerta, dorazil i s balíčky pro všechny děti.

Celá trojice si pochvalovala připravenost malých hříšníků, kteří buď zazpívali nebo odrecitovali básničku. Po společné fotce se Mikuláš rozloučil a společně s krásným andělem a letos i hodným čertem šel o dům dál.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili, ale největší díky patří těm, kteří se podíleli na realizaci celé této akce!

úterý 5.12.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 634