FC Háje

Tréninky Zima 2018

Tréninky Zima 2018
Rozpis tréninků v zimním období.

Ročník 2012

Úterý: 17:15 - 18:15 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Úterý: 17:15 - 18:15 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Pondělí: 16:45 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 15:30 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Pondělí: 15:30 - 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 - 17:30 (Skupina 1)/ 16:00 - 18:00 (Skupina 2) ZŠ Mendelova

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Středa: 17:00 - 18:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 16:00 - 17:15 (Skupina 1)/ 17:15 - 18:30 (Skupina 2) ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 16:00 - 17:30 (Skupina 1)/ 17:30 - 19:00 (Skupina 2)

Středa: 16:00 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554/ 16:00 - 17:00 Háje UMT

Pátek: 15:45 - 17:00 Háje UMT

Ročník 2006:

Pondělí: 16:30 - 18:00 Háje UMT - Lvi, Tygři, Draci

Úterý: 15:30 - 17:00 ZŠ Mendelova - Lvi, Tygři/16:15 - 17:15 ZŠ Květnového vítězství 1554 - Draci

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT - Lvi, Tygři/17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554 - Lvi, Tygři

Pátek: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT - Draci/17:00 - 18:30 Háje UMT - Lvi, Tygři

Ročník 2005:

Pondělí: 16:30 - 18:00 Háje UMT - Lvi, Tygři, Draci

Úterý: 15:30 - 17:00 ZŠ Mendelova - Lvi, Tygři/16:15 - 17:15 ZŠ Květnového vítězství 1554 - Draci

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT - Lvi, Tygři/17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554 - Lvi, Tygři

Pátek: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT - Draci/17:00 - 18:30 Háje UMT - Lvi, Tygři

Ročník 2004:

Úterý: 16:30 - 18:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje

Ročník 2003:

Úterý: 18:15 - 19:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Mladší dorost:

Pondělí: 18:00- 19:30 Háje UMT

Úterý: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Muži:

Úterý: 18:30 - 20:00 Háje UMT

Čtvrtek: 18:30 - 20:00 Háje UMT


úterý 2.1.2018 | Klub | Přečteno: 1156

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.10.2018, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 09:00, Uhříněves UMT
Uhříněves – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 10:00, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
20.10.2018, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka B (2009)
20.10.2018, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
20.10.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2005)
20.10.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2004)
20.10.2018, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
20.10.2018, 15:30, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
Muži B
20.10.2018, 16:00, ČAFC UMT.
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
21.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší žáci A (2004)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2008)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
21.10.2018, 11:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)