Mladší žáci B (2012)

Ročník 05/06: Brankové hody v Březiněvsi

​V sobotu 13.1. jsme vyrazili k prvnímu utkání v novém roce. Přátelské utkání jsme si domluvili v Březiněvsi.
v So 13.1.2018 14:00
Březiněves UMT
Březiněves

Po svátcích jsme byli v tréninku pouhý týden a na hráčích byla v zápase vidět velká chuť. Fungovala dobrá spolupráce mezi brankářem a obranou. Maty Petr několikrát výborně vyběhl a moc nám pomáhal při protiútoku soupeře.

Utkání bylo vyrovnané a my jsme měli několik šancí se soupeři gólově utrhnout. Bohužel jsme měli v zakončení někdy smůlu a nedotáhli jsme akci úspěšně do konce. Při útočení se dařila spolupráce mezi Tomem Žáčkem a Denysem, kteří několikrát předvedli líbivou kombinaci.

Líbilo se mi, že každý hráč hrál dnes naplno. Jedinou kaňkou je, že jsme neudrželi koncentraci po celý zápas a soupeř nás v posledních minutách potrestal a utkání otočil na svou stranu.

Po prvním zápase převládají však pozitiva, odehráli jsme dobré utkání a máme na čem stavět. Pokud budou takto kluci zapálení v trénincích, půjdeme jistě nahoru.

Zápasu se zúčastnili: Erdinger, Kupec, Kraus, Kovbel, Leipold, Matějka, Petr, Rotari, Žáček.

sobota 13.1.2018 | Ilja Goloputov | Přečteno: 2654