Ve druhém poločase nám pomohla zlepšená kombinace do větší šířky.
14.kolo v Ne 22.4.2018 15:30
Vítkov T.
Union Žižkov
Diváci: 58,

V neděli jsme vyrazili na památník Vítkov, kde jsme se utkali, s hráči Unionu Žižkov. V první půli toho moc k vidění nebylo, protože naše kombinace byla moc pomalá a nepřesná. V útočné fázi jsme strašně zhušťovali střed pole před soupeřovou brankou a kolikrát jsme střelou trefovali vlastní hráče, kteří byli nahuštěni v soupeřově vápně.

Ve druhém poločase proběhli změny jak hráčské tak i taktické, potřebovali jsme více roztáhnout hřiště, tak aby se trochu uvolnil střed a to se nám hned na začátku povedlo, kdy po pěkném úniku po křídle náš hráč propálil vše, co mu stálo v cestě 0-1. Za dalších pár minut jsme akci zopakovali, tentokrát přes volný střed hřiště a pěkném zakončení střelou na zadní tyč, která nám přinesla vedení 0-2. Od této chvíle byl na hřišti vidět pohledný fotbal od našich kluků a postupně jsme přidali ještě dva góly na konečných 0-4.

Hodnocení: V první půli jsme se hledali a špatně jsme využívali kraje hřiště což byla, voda na mlýn soupeře, který chvílemi bránil v deseti lidech, k tomu jsme přidali našich osm kluků do vápna a vypadalo to tam jak armádní zástupy. Ve druhé půli si hráči vzali k srdci naší radu, aby hráli po křídlech a odměnou jim byli čtyři branky a zasloužené vítězství

Sestava: Richard Krysta, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Pavel Chromec, David Truong , Dan Lacko, Alex Velyhan, Dan Vrzal, Martin Fales, Péťa Charvát, Lukáš Panchartek, Honza Šimánek