FC Háje

Výsledky po 2. kole fotbalpoolu

Výsledky po 2. kole fotbalpoolu
Fotbalpoolová liga má za sebou dvě kola, pořadí se v některých ročnících zajímavě otočilo.

A) Liga ročník 2009 I.

1) Real - 8b.

2) Párek v rohlíku - 7.b

3) Cola - 6.b

4) Barcelona - 5b.

5) Chipsy - 4b.

B) Liga ročník 2009 II.

1) Sparta - 9b.

2) Zavřem vám dveře - 9b.

3) Háje 09 - 4b.

4) McDonald´s - 4b.

5) Elitní sparťani - 4b.

C) Liga ročník 2008 I.

1) JuBro 08 - 11b.

2) Háječáci - 8b.

3) Microsoft - 8b.

4) Kingové - 7b.

5) Slávisti - 6b.

6) M&M´S - 2b.

D) Liga ročník 2008 II.

1) Royal Ghosts - 11b.

2) Tondové - 11b.

3) Starobijci - 8b.

5) Ice Witch - 5b.

4) PSG - 4b.

6) FCB - 3b.

E) Liga ročník 2007

1) Banáni - 12b.

2) Sparťani - 11b.

3) Dřeváci - 10b.

4) Meflouni - 8b.

5) Hálkovci - 7b.

6) Kopyta - 4b.

7) Paraplíčka - 3b.

F) Liga ročník 2006 - Lvi

1) Broskve - 9b.

2) Banáni 06 - 7b.

3) Karkulky - 7b.

4) Bagři - 7b.

5) Auťáci - 7b.

6) TicTac - 5b.

G) Liga ročník 2006 - Žraloci

1) Pat a Mat - 7b.

2) Prďolové - 6b.

3) Otroci - 5b.

4) No Name - 2b.

H) Liga ročník 2005/2006 - Draci

1) Easy Win - 9b.

2) Poolaři - 9b.

3) FC Výhra - 8b.

4) Real 05 - 8b.

5) FC Nekopnem si - 6b.

6) Lollipop - 2b. 


čtvrtek 10.5.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 338

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.10.2018, 16:30, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
20.10.2018, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 09:00, Uhříněves UMT
Uhříněves – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 10:00, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
20.10.2018, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka B (2009)
20.10.2018, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
20.10.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2005)
20.10.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2004)
20.10.2018, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
20.10.2018, 15:30, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
Muži B
20.10.2018, 16:00, ČAFC UMT.
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
21.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší žáci A (2004)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2008)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2009)