FC Háje

Výsledky po 3. kole fotbalpoolu

Výsledky po 3. kole fotbalpoolu
Máme za sebou 3. kolo a v jednotlivých ligách se již rýsuje, kdo bude v posledním 4. kole bojovat o celkové vítězství.

A) Liga ročník 2009 I.

1) Párek v rohlíku - 12.b

2) Real - 10b.

3) Cola - 9.b

4) Chipsy - 8b.

5) Barcelona - 6b.

B) Liga ročník 2009 II.

1) Zavřeme vám dveře - 13b.

2) Sparta - 10b.

3) Háje 09 - 9b.

4) McDonald´s - 7b.

5) Elitní sparťani - 7b.

C) Liga ročník 2008 I.

1) JuBro 08 - 15b.

2) Microsoft - 13b.

3) Háječáci - 12b.

4) Slávisti - 12b.

4) Kingové - 9b.

6) M&M´S - 5b.

D) Liga ročník 2008 II.

1) Tondové - 16b.

2) Royal Ghosts - 14b.

3) Ice Witch - 11b.

4) Starobijci - 9b.

5) PSG - 8b.

6) FCB - 5b.

E) Liga ročník 2007

1) Banáni - 18b.

2) Meflouni - 15b.

3) Dřeváci - 13b.

4) Sparťani - 12b.

5) Hálkovci - 9b.

6) Kopyta - 8b.

7) Paraplíčka - 8b.

F) Liga ročník 2006 - Lvi

1) Broskve - 13b.

2) Bagři - 12b.

3) TicTac - 11b.

4) Karkulky - 10b.

5) Auťáci - 9b.

6) Banáni 06 - 8b.

G) Liga ročník 2006 - Žraloci

1) Prďolové - 9b.

2) Otroci - 9b.

3) Pat a Mat - 8b.

4) No Name - 4b.

H) Liga ročník 2005/2006 - Draci

1) Easy Win - 15b.

2) Poolaři - 12b.

3) Real 05 - 12b.

4) FC Výhra - 10b.

5) FC Nekopnem si - 7b.

6) Lollipop - 7b. 


úterý 29.5.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 334

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.10.2018, 16:30, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
20.10.2018, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 09:00, Uhříněves UMT
Uhříněves – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 10:00, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
20.10.2018, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka B (2009)
20.10.2018, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
20.10.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2005)
20.10.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2004)
20.10.2018, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
20.10.2018, 15:30, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
Muži B
20.10.2018, 16:00, ČAFC UMT.
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
21.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší žáci A (2004)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2008)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2009)