Ročník 2008: Sezónu jsme zakončili vítězstvím

Za velmi teplého počasí jsme přijeli do daleké Libně, kde naším soupeřem byl tým Deutscher Fussball-Club Prag.
18.kolo v Ne 3.6.2018 14:30
Meteor UMT - Libeň
Deutscher

Známe soupeřovy kvality již z podzimu, takže s respektem k soupeři to spíš bylo o nás. Bohužel naše hra se po dobrém začátku přizpůsobovala domácím a vyvrcholilo to tím, že jsme 2. čtvrtinu hráli 1:1. Nakonec po důrazné domluvě s kluky jsme začali přece jen více střílet a začaly padat branky. Stav se zastavil na konci zápasu na 18:2, pro nás příznivý.

Je konec sezóny, ale příprava a další práce nekončí, kluci mají možnost se nadále zlepšovat i o prázdninách. Přijít za kterýmkoliv z trenérů a nechat si poradit, na co se zaměřit v létě, pobavit se o stravě nebo se svěřit, je to to nejmenší, nedůležitější je, že musí chtít každý jedinec sám od sebe. Děkujeme rodičům za jejich podporu po celou dobu sezóny a těšíme se na tu další a věříme, že bude mnohem úspěšnější.

Hráči: Borkovec, Brož A., Brož O., Bříštěla, Chavikov, Jindrák, Just, Martiník, Moravec, Onwualu, Stránský, Tyminskyy

neděle 3.6.2018 | Jan Novák | Přečteno: 2173