FC Háje

Výsledky po 4. kole fotbalpoolu

Výsledky po 4. kole fotbalpoolu
Premiérová liga fotbalpoolu na Hájích se blíží do finále. Po 4. kolech známe vítěze jednotlivých lig, kteří se utkají v Superfinále o celkového hájeckého vítěze. Připraveny budou pro všechny i zajímavé ceny.

A) Liga ročník 2009 I.

1) Párek v rohlíku - 16.b

2) Cola - 14.b

3) Real - 13b.

4) Chipsy - 9b.

5) Barcelona - 8b.

B) Liga ročník 2009 II.

1) Zavřeme vám dveře - 17b.

2) Háje 09 - 14b.

3) Sparta - 12b.

4) McDonald´s - 10b.

4) Elitní sparťani - 10b.

C) Liga ročník 2008 I.

1) Slávisti - 18b.

2) JuBro 08 - 17b.

2) Háječáci - 17b.

4) Microsoft - 16b.

5) Kingové - 13b.

6) M&M´S - 6b.

D) Liga ročník 2008 II.

1) Royal Ghosts - 20b.

2) Tondové - 19b.

3) Ice Witch - 16b.

4) Starobijci - 13b.

5) PSG - 9b.

6) FCB - 7b.

E) Liga ročník 2007

1) Banáni - 22b.

2) Meflouni - 21b.

3) Sparťani - 17b.

4) Hálkovci - 16b.

5) Dřeváci - 15b.

6) Paraplíčka - 11b.

7) Kopyta - 10b.

F) Liga ročník 2006 - Lvi

1) Broskve - 16b.

2) Karkulky - 15b.

2) Auťáci - 15b.

4) Bagři - 13b.

4) TicTac - 13b.

6) Banáni 06 - 12b.

G) Liga ročník 2006 - Žraloci

1) Prďolové - 13b.

3) Pat a Mat - 11b.

2) Otroci - 10b.

4) No Name - 6b.

H) Liga ročník 2005/2006 - Draci

1) Poolaři - 18b.

2) Real 05 - 17b.

3) Easy Win - 16b.

4) FC Výhra - 12b.

5) Lollipop - 11b. 

6) FC Nekopnem si - 10b.


pondělí 4.6.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 363

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.10.2018, 16:30, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
20.10.2018, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 09:00, Uhříněves UMT
Uhříněves – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
20.10.2018, 10:00, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
20.10.2018, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
Starší přípravka B (2009)
20.10.2018, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
20.10.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2005)
20.10.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2004)
20.10.2018, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
20.10.2018, 15:30, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
Muži B
20.10.2018, 16:00, ČAFC UMT.
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
21.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší žáci A (2004)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2008)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2009)