Starší přípravka A

Ročník 2007 - Hodnocení sezóny

Ročník 2007 - Hodnocení sezóny
Dovolím si několik málo vět ke hře mladší přípravky v jarní soutěži.

I nadále jsem moc ráda, že v této kategorii nejsou tabulky a je velká snaha nás všech podporovat v hráčích touhu po fotbale, po individuálním výkonu a ne po výhře. Však už na podzim to bude jinak – tabulky, liga..

Hráči hráli opět dvě soutěže, jedna s názvem Elita, 5+1 na dvě hřiště, obsazená nejlepšími mládežnickými mužstvy ročník 2007 a druhou soutěž 5+1 na jedno hřiště, kde byli již nejstaršími účastníky.

Celé jaro – jak tréninky, tak i příprava mimo zápasy se nesla v duchu hry 7+1, která nás čeká. Většina zimních turnajů, jarní turnaje i přátelská utkání měla tuto formu. Snažili jsme se hráčům co nejvíce přiblížit hru 7+1. Dovolím si říci, že hráči to velmi ocenili, na zápasy v tomto počtu se velmi těší a dovolím si říci, že mnoha i tento počet na hřišti, velikost hřiště svědčí.

V jarní části nás velmi trápila marodka, někdy se stalo, že museli kluci i děvčata během víkendu na dva až tři zápasy, což bylo celkem náročné. Proto přeji tomuto ročníku hodně sluníčka, aby jejich těla se zmobilizovala a do podzimu měla hodně síly a energie bez nemocí a úrazů.

Kluci i Žofka se velmi zlepšili v používání kliček, přesností nahrávky a také v osobních soubojích. Při většině zápasů byla vidět bojovnost a touha po balónu.

Celou jarní sezónu hodnotíme s trenéry kladně, vyvrcholení bylo na turnaji v Třebíči a v Byškovicích, kde se ukázaly naše silné stránky, ale i naše rezervy na kterých můžeme na soustředění zapracovat. Fanouškům děkujeme za přízeň.

Plány na podzim: zvládnout přechod na hřiště 7+1 a důstojně obstát v lize mladších žáků a dále využít maximální počet hráčů pro pražskou soutěž.


středa 4.7.2018 | Renata Klíčová | Přečteno: 112

Další články