Ročník 2006: S góly roste chuť

V sobotu jsme v domácím prostředí nastoupili k pátému utkání v pražské soutěži. Tentokrát nás čekal soupeř ze Satalic.
5.kolo v So 6.10.2018 08:30
Háje UMT
Satalice

V úvodu se nám povedlo navázat na předešlé zápasy, kdy jsme vždy rychle vstřelili první branku. To se nám podařilo i nyní, hlavou se prosadil Štěpán Stránský.

Velmi nebezpeční jsme byli po levé straně, kde dnes úřadoval rychlý Bert Šveda a zásoboval naše útočníky střílenými centry. Ve druhé sedmičce byl tentokrát nejvíce vidět Filip Bartoš, svým pohybem a prací s míčem vytvářel příležitosti pro své spoluhráče. Nejvíce jsme těžili z rychlého obsazování a z úspěšného odebírání míče soupeři. Pozitivní byla líbivá, rychlá hra a počet vypracovaných příležitostí. Ke konci prvního poločasu jsme však trochu polevili. O poločase jsme si o tomto povídali a potěšilo mě, že na to kluci zareagovali a své cíle si ve druhém poločase dokázali splnit.

Postupně si budujeme sebevědomí, které nyní prověří další týmy. Chce to neusnout na vavřínech a stále na sobě pracovat. Ve čtvrtek nás čeká předehrávané kolo s Královicemi, tak uvidíme, jak si poradíme se zápasem v týdnu.

Děkujeme rodičům, kteří nás při zápasech krásně podporují a společně s námi slaví vstřelené branky.

sobota 6.10.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1343