FC Háje

Rozpis tréninků - od 5. do 16.11.

Rozpis tréninků - od 5. do 16.11.
Ochladilo se a tma již přichází brzy. To jsou hlavní důvody změn v rozpisu tréninků.

Ročník 2013

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák.

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova.

Ročník 2012

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Čtvrtek: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Středa: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 – 17:30 Schulhoffova UMT..

Ročník 2009

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje UMT

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT

Čtvrtek: 16:30 - 18:00 Schulhoffova UMT.

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Středa: 15:30 - 17:00 Háje T./ při dešti Schulhoffova UMT.

Pátek: 16:00 – 18:30 Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT. (od 12.11. v tělocvičně)

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT. (od 12.11. v tělocvičně)

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 15:30 - 17:00 Háje UMT. (od 12.11. v tělocvičně)

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:30 - 19:00 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2004

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:30 - 20:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 18:00 - 19:30 Háje UMT

Starší dorost

Pondělí: 18:30 - 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 - 20:00 Háje UMT

Čtvrtek: 18:00 - 19:30 Háje UMT

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


pondělí 29.10.2018 | Klub | Přečteno: 352

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

16.11.2018, 17:00, Klánovice UMT
Klánovice – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
16.11.2018, 18:00, Háje UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži A
17.11.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
Starší žáci A (2004)
17.11.2018, 08:30, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
17.11.2018, 09:00, Eden
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
17.11.2018, 10:00, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
17.11.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Řeporyje
Starší dorost
17.11.2018, 10:45, V Úžlabině UMT
Junior – FC Háje
Muži B
17.11.2018, 14:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2012)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2013)
18.11.2018, 11:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
18.11.2018, 12:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Loko Vltavín
Mladší dorost
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka A (2008)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 15:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)