Starší žáci B (2010)

Ročník 2005: Hladovější soupeř

Sobotní utkání v Ústí nad Labem bylo první divizní, které jsme si zahráli za umělého osvětlení a také na umělé trávě. A pozitivní bylo, že jsme se tentokrát mohli ráno pořádně vyspat :).
3.kolo v So 3.11.2018 16:45
Masarykova UMT
Ústí nad Labem

Úzký kádr, častá nemocnost, zranění a neúčast na trénincích z jakýchkoliv jiných důvodů nám stěžuje vybudování výkonnostně stabilního kádru. Pak hra, kterou aktuálně předvádíme, má svá omezení v rychlosti, důrazu i kombinaci. Bohužel nás soupeři přehrávají i v "hladovosti" po vítězství. A to byl ten nejzásadnější důvod naší prohry s týmem Ústí.

Šikovní draví kluci, kteří přišli na hřiště vyhrát svůj domácí zápas nám nedali moc času pro klidnou kombinaci. My jsme rozhodně nehráli špatně, ale musíme sportovně uznat, že soupeř byl lepší. Opět jsme ale viděli moc hezký fotbal a to i díky rozhodčím, kteří opět podali bezvadný výkon. Nám nezbývá než doufat, že v příštích zápasech proměníme více šancí, aby rozdíl ve výsledném skóre nebyl tak vysoký.

sobota 3.11.2018 | Milan Pokorný | Přečteno: 2171