Mladší žáci A

Ml.žáci "C" - 10.koloMeteor "C" - FC Háje "C" 4 :1 (3 :0)

Za slunečného nedělního dne , jsme půl hodiny po poledni zavítali na hřiště Meteoru. Je sice o pár příček nad námi, ale hrát se dá s každým.

Začátek nám tradičně nevyšel a v první minutě jsme inkasovali.Láďa nepokryl útočníka ,ten zatáhl míč po pravé straně a Davida překonal.1:0.Ve čtvrté minutě Tomáš neprostřelí golmana.
V třetině prvního poločasu David vybíhá za šestnáctku odkopává míč,bohužel k nepokrytému soupeři, který překonává Davida lobem na 2:0.
Okolo 12.min se David blýskne vykrytím střely z velkého vápna. O 10 minut později se Michal probíjí mezi dvěma obránci ,ale trefí golmana. Do poločasu má David pár vynikajících zákroků.V poslední minutě je faulován (žk).

Do druhého poločasu nastoupil David II místo Filipa. V 35. minutě Odešel Petr a na jeho místo jde Roman.Ve 43.minutě je proti nám nařízená penalta po Martinově zákroku( stržení protihráče) 4:0.
Ve 47min. se Michal před velkým vápnem pěkně opře do střely, kterou posílá těsně vedle brány.10 minut před koncem se David blýskne pár skvělými zákroky.V 55.minutě se výborně uvolnil Tomáš a od poloviny zatáhl středem hřiště míč a snižuje na 4:1. Za tuto akci by se nemuseli stydět ani ligoví hráči. Tři minuty před koncem je poslední střídání. Honza nastupuje místo Ládi. První poločas klukům utekl, ale za druhý si zaslouží pochvalu. David na postu golmana si začíná více věřit ,nebojí se jít do soubojů a včas vybíhá.
Kluci v něm začínají mít jistotu.

Sestava :Červený-Římal-Dupal-Hlubuček-Turek(Lisý)-Tesař-Vařečka-Černý-Bouček(Muradian)-Kalus-Štundl(Lustyk)