BRANÍK C - HÁJE JM D 0:7 (0:5)

V předposledním zápase podzimní části soutěže jsme se utkali na hřišti soupeře s Braníkem C.Viróza nám naplnila marodku, a tak hráli jen ti odolnější jedinci.

Počasí nám také nepřálo,celý zápas propršel,tráva byla mokrá a míč klouzal kam chtěl.Ale i za tak nepříznivého počasí kluci bojovali.Z nebe nám kapalo štěstí a po pár minutách jsme vedli 0:2 krásnými góly Marca Lauricella.Klukům se povedla i tyč a během prvního poločasu měli několik gólových šancí,které neproměnili.I tak měli větší procento držení míče a na 0:3 zvýšil Tony Lauricella.Do konce první půle svou obětavost využil Marco Lauricella,který přidal další dvě branky.Poločas 0:5 nasvědčoval naší útočné hře.

Po změně stran hráli kluci stále dobře.Soupeře pustili na jejich útočnou polovinu jen párkrát.Naštěstí brankář Dominik Procházka neztuhnul natolik,aby jejich střely nechytil.Gólů už nepadalo tolik.Kluci se snažili a nedali na sobě znát únavu a promočené dresy.Na 0:6 zvýšil Tony Lauricella a na konečných 0:7 trefil špatný brankářův výkop Michal Helísek.

Poslední podzimní zápas hrajeme v sobotu doma s Hostivaří. Přijďte fandit-budeme to potřebovat.