Mini 8B: FC Háje B - FC Tempo Praha B 0:4 (0:0)

V předposledním kole podzimní části na nás čekal soupeř ze středu tabulky. Po zlepšení kluků v trenincích jsme vkládali do zápasu větší naděje než do předchozích utkání. Hoši vypadali před zápasem dobře namotivováni a v pohodě, v poločase se další motivační složkou v případě výhry stala čokoláda pro každého :)

Ale zpět k utkání. První poločas skončil 0:0, přiklonilo se k nám štěstí, soupeř trefil párkrát konstrukci branky a měl územní převahu. Naši kluci se v první půli nenechali vůbec zahanbit a vypracovali si také některé šance, v záloze pracoval velmi dobře Filip Šneider, který svojí rychlostí platil na soupeřovi obránce a po pravé straně se odhodlal k nejednomu úniku. Kvalitní obranná dvojice Aleš s Ondrou si v první půli odvedla svoje, bohužel scházela lepší konstruktivní činnost směrem dopředu. Opět nám v záloze chyběl stožár Kačer, který by určitě značně týmu v těchto vyrovnanějších duelech pomohl. Ranní nevolnosti nepovolili start Tomáši Rysovi, což byla pro levý kraj zálohy velká ztráta, Radek se sice na tomto místě snaží, ale jeden vyhraný osobní souboj za zápas je pramálo! Útok ve složení M+M je zatím nejslabší řadou, útočníci nechápou, že mají čekat na přihrávky od zálohy a pořád se tlačí do obranné činnosti. Nula na soupeřově kontě moc dobrou vizitkou pro naše útočníky není.

Na zápas se přišel podívat Martin Procházka, jenž by se měl v krátké době zapojit do treninku a značně náš útok posílit! Tento typ útočníka s prudkou a přesnou střelou a dobrým výběrem místa nám moc schází.
Slabá fyzička a opětovné minely jednotlivců rozhodly zápas, soupeř nasázel ve druhé půli 4 fíky a naše základní sestava na konci nestíhala fyzicky a tudíž neměla síly na obrat zápasu.

Ještě bych měl pochválit Honzíka v brance, zachytal dobře, občas se sice nepovede výkop podle představ, ale to se holt stává.

V posledním kole nás čeká soupeř z chvostu tabulky a my, trenéři, doufáme v první 3 body.