Dne 20.2.11 v 11:30 h Š E B E R O V - FC H Á J E "B" 1 : 2 /0:0/

HRŮZA PROKOPČUK KREJČÍ PRAVENEC

ZAJAC KLENKA BEDNÁŘ DORAZIL

KREMLA L.HOŠEK

Náhradník: BÍLEK Jan - 46´ za Kremlu /Kremla ještě střídal v 75´ Hoška/

Utkání se hrálo na UMT za mrazivého počasí, v II. půli občas se sluncem. Řídil jej pan Dvořák, as1 pan Poustka a as2 pan Ziegner. Domácí hrají I. A třídu a jsou poslední s 1 bodem, neboť mají problémy s nedostatkem kvalitních hráčů. Mužstvo "B" na podzim rozpustili.

Na utkání se dostavili pouze uvedení hráči i když jsem tento přátelák dopředu avizoval /omluvy Hanzlík, Pánek nemoc, R.Štípek zranění, ostatní jeli mimo Prahu nebo mají rodinné návštěvy /Marval, P.Štípek/. Mužstvo "A"mělo volný víkend a nabídl se také JANOUŠEK, který přišel později a sdělil, že není schopen hrát. Musím poděkovat dorostencům Bílkovi a Dorazilovi, že nám přišli pomoci. Poprvé za mužstvo "B" nastoupil Vjačeslav PROKOPČUK, který po vyřízení registrace z Ukrajiny bude přínosem možná i pro mužstvo "A", kde již hrál.

Musím říci, že po většinu utkání jsme byli lepším mužstvem a jen škoda koncovky např. Dorazila, Kremly, L. Hoška a výsledek byl výraznější. Dobře zachytal Tureček, ale pozor na odkopy.

Fakta z utkání:

12´ Kremla v pádu střílí po zemi z 10 m po střele Bednáře z 20 m, ale střela chycena

14´ Zajac se řítí zprava sám na brankáře, ale trefí jeho ruce, vlevo měl Kremlu i Dorazila, kterým nepřihrál

20´ domácí střílí zprava k levé tyči po zemi, ale Tureček nohou vykopl na roh

25´ Klenka pálí z 16 m k pravé tyči, ale chyceno

27´ L. Hošek levačkou z 18 m k pravé tyči, ale opět chyceno

35´ Krejčí na půli levou přihrával vlevo, ale centr zachycen a rychlý protiútok po levé straně, střela Turečkem vyražena, další střela vyražena do vzduchu a po zpracování hráč střílí daleko vedle naší branky

40´ L.Hošek z malého vápna hlavou přestřelil po hlavičce Kremly z 16 m

55´ ojedinělý útok domácích po levé straně a střela skončila po zemi u levé tyče

57 střela Dorazila levačkou zleva brankářem chycena

67´ Prokopčuk ztratil míč, ale Tureček zabránil další brance

70´ BEDNÁŘ z hranice vápna technicky k levé tyči vyrovnává

71´ Klenka sám na brankáře, klička vpravo až k brankové čáře a zpětná přihrávka nenašla nabíhajícího Zajace

74´ Hrůza pálí z 20 m těsně nad zemí k levé tyči, ale brankář chytá

76´ KREJČÍ si naběhl na tr. kop zleva Pravence a hlavou umístil k levé tyči

85´ střela domácího hráče z 20 m se otřela o břevno naší branky

88´ domácí střílí penaltu do pravé tyče za údajný faul Krejčího, když takové velké nemehlo sebou šlehlo na zem