Mini 8 B, ZT Odolena Voda

V neděli 22.1. jsme se zúčastnili dalšího hracího dne na dlouhodobém turnaji v Odolené Vodě. Našimi soupeři pro tento den byla mužstva Motorletu a Bohnic.

Tuto zimní sezónu se účastníme dlouhodobého zimního turnaje v Odolené Vodě. Tento turnaj pořádají společně oddíly Újezda nad Lesy a Bohnic v pěkné hale v Odolené Vodě.

Tuto neděli byl na řadě již 2. hrací den.

FC Háje - Motorlet 2:5 (1:5)

V tomto zápase se asi projevila delší herní pauza u našich kluků. V prvním poločasu, se jim nic nedařilo, u míče byli až po soupeři a nedokázali si přesně přihrát. Bohužel svůj den neměl ani Honza Šmolík v brance, který pustil tři laciné góly. Světlým okamžikem prvního poločasu byla branka Martina Procházky, která znamenala snížení na 1:4. Po této brance se hra poměrně vyrovnala, ale soupeř ještě do půle zvýšil jednou z těch zbytečných branek.

Ve druhém poločase byla hra našich kluků o poznání lepší. Zlepšil se pohyb po hřišti, přihrávka a chvílemi se podařilo soupeře zatlačit na jeho polovinu. Bohužel naše mužstvo nedisponuje tolika kvalitními hráči, kteří by dokázali výsledek otočit. Branka Ondry Straky, znamenala pouze úpravu konečného výsledku na 2:5.

FC Háje - Bohnice B 0:10 (0:5)

Na tento zápas by jsme všichni rádi brzy zapomněli. Po padesátiminutové pauze, jakoby kluci zapomněli hrát fotbal. Soupeř byl jasně lepší a u našich kluků ani nebyla znát snaha se soupeři vyrovnat. Opět bylo několik gólů zbytečných, po hrubých chybách obrany nebo brankáře. Udržení míče po rozehrání byla "tragédie" a obrana "hořela" při každém protiútoku. Asi nemá cenu tento zápas více rozebírat. Tady si musí každý z kluků sám "sáhnout do svědomí" a zapracovat na svém výkonu.

Branky: Procházka, Straka