Muži B - 1B třída 26 kolo FC Háje JM - Miškovice 5:1 (1:0)

Muži B - 1B třída  26 kolo FC Háje JM - Miškovice  5:1 (1:0)
Utkání se hrálo za slunečného počasí s mírným větříkem.V 2. půli po dešti o přestávce se zatáhlo a bylo pod mrakem. Bylo přítomno cca 70 diváků. Děkuji všem divákům a zejména hráčům "A" za podporu a povzbuzování.

Dne 19.6.11 v 17:00 h FC H Á J E "B" - FC MIŠKOVICE 5 : 1 (1:0)

BEDNÁŘ - 41´ kopnutí protihráče bez míče

Pískal Burda Ondřej, as1 Theimer Lukáš, as2 Janků Tomáš a DS Slavík Bohuslav. Až na pár nedostatků byla se sudími spokojenost.

Na utkání po oslavě ukončení sezóny museli přijít hráči "A" po sobotním výkonu proti Meteoru, Bednář, Šůs, Soucha, V. Hruška a odvedli solidní výkon!!!
Ostatní hráči jsou zraněni. Všem hráčům musím poděkovat za odvedený výkon a zejména Bednářovi., V. Hruškovi, Šůsovi, Souchovi a Prokopčukovi, ale také i obraně a brankáři.

Hosté měli fyzicky zdatné borce a také bývalého hráče Hájů Martina Macha. Po zranění jejich kapitána měla naše hra navrch a to rozhodlo.
Utkání bylo natáčeno DNES kvůli zájmovému utkání.

Fakta z utkáníi:

05´ tr. kop z 18 m Bednář pálí do zdi a další kop Bednáře chytil brankář, ale míč mu vypadl na roh

07´ Prokopčuk zprava nahrává vlevo na Šůse, ale bek před ním odkopává do bezpečí

20´ tr. kop z 25 m pod břevno byl Turečkem vyražen na roh

21´ tr. kop po faulu Hovorky z 25 m hosté pálí vedle levé šibenice

38´ centr hostí zprava a střela z první končí vedle pravé tyče

40´ ŠŮS po centru Bednáře vlevo mezi beky zacílil k levé tyči a skóroval /1:0/

56´ PROKOPČUK hlavou po hlavičce beka do jeho hlavy a do branky po centru zprava Šůse /2:0/

62´ PROKOPČUK z blízka po akci vpravo Souchy /3:0/

70´ V. HRUŠKA střílí silnou levačkou z 16 m do levé šibenice po předchozím útoku Prokopčuka, kdy trefil nohu brankáře /4:0/

80´ centr zprava vlevo na volného hráče, který střílí podél Turečka do branky /4:1/

85´ PROKOPČUK po dvojím přiťuknutí s Davidem sám na brankové čáře skóruje /nevím jest-li nebyl ofsajd, ale vidělo ho více hráčů "A"/ /5:1/

Až na jednu chybu v obraně při vstřelené brance naše obrana zahrála skvěle a také brankář Tureček neudělal chybu.

Chlapáci zatím jsme se zachránili, ale nevím, jak to dopadne s divizními mužstvy H. Měcholup a P.Kopaniny, které nechtějí zůstat v divizi.