Předpřípravka A

ABC Braník - Předpřípravka 2009

ABC Braník - Předpřípravka 2009
Minulou neděli jsme sehráli zápas s Braníkem. Na přírodní trávě jsme si zahráli na dvou hřištích pěkné, pohodové utkání.

Nedělní zápas s Braníkem byl zápasem povedeným. Na obou hřištích proti sobě hráli vyrovnané týmy, což je ideální k učení. Jak se říká, každý chvilku tahal pilku. Na každém hřišti jsme chtěli po klukách věci odpovídající jejich aktuálnímu hraní. Hřiště blíže kabinám bylo už o větší součinnosti. Zde bylo opět velmi patrné, jak je důležité hrát s vysunutým brankářem, který nejen že získá spoustu míčů přerušením akce soupeře, ale je důležitý při zakládání útoků. Hřiště druhé bylo spíše o individuálních dovednostech a o podněcování kluků v návycích z tréninku, jako přihraj a běž či uvolňování se s míčem do volna. Děkuji všem zúčastněným a těším se na další podobné zápasy.

Zápasu se zúčastnili: Matěj Mrzena, Ondra Mašek, Max Mařák, Martas Sršeň, Marťas Laube, Maty Fiala, Vojta Sajler, Kuba Foltýn, Oliver Bergman, Jára Votípka, Tom Pešír, Dan Adamec, Jára Juráček, Miky Juráček, Kuba Tolar


neděle 12.6.2016 | Otmar Mansour | Přečteno: 988

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.6.2018, 09:00, Tempo Cup
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2009)
24.6.2018, 09:00, Český Brod T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci A (2005)