Admira Praha - FC Háje JM 2:3 (2:0)

Dva poločasy jako noc a den. Tak vypadal souboj rezervy domácí Admiry s mužstvem z Hájů. V první půli si domácí vybojovali dvoubrankový náskok. Ve druhé o něj přišli a nakonec prohráli 3:2. Misky vah na stranu Hájů během dvou minut převrátil střídající Grafnetr. Domácí se propadli na osmou příčku, naopak Háje bez porážky atakují čelo tabulky.

Domácí vlétli do zápasu jako vítr. Už ve 2. minutě se na hranici vápna odrazil míč ke Kocingerovi a ten jej nekompromisně napálil do sítě. Domácí dál drželi otěže zápasu ve svých rukách a ještě do přestávky přidali druhou branku. Po rychlém protiútoku si vybojovali výhodu rohového kopu. Na centrovaný míč si na malém vápně naskočil Štefan a usměrnil je do branky.

Po přestávce se však začaly dít věci. Hosté vyběhli na mokrý trávník jako polití živou vodou. Po pěti minutách se dostali do kontaktu. Janoušek propašoval přes obranu přihrávku na Souchu, který unikl po pravé straně a na jeho přízemní centr si naběhl na zadní tyč Dub a zastrčil míč do odkrytého kouta branky.

V 60. minutě trenér hostů Procházka poslal na hřiště Grafnerta a ten mu za vloženou důvěru dvakrát poděkoval. V 80. minutě se k němu šťastně odrazil míč ve vápně a a bylo vyrovnáno. Za dvě minuty propadlo dlouhé autové vhazování na pravé straně domácí obranou k Souchovi, ten svou přihrávku opět nasměroval na zadní tyč a tam se zjevil opět Grafnetr a zblízka trefil tři bod pro Háje. Do konce zápasu už se totiž na výsledku nic nezměnilo.

Admira B - FC Háje 2:3 (2:0)
Branky:
2. Kocinger, 42. Štefan - 50. Dub, 80. a 82. Grafnetr. ŽK: 37. Kvapil, 70. J. Michálek - 55. Krejčí. Rozhodčí: Stumpf - Váša, Rodová. Diváků: 100.
Admira B: T. Michálek - Komínek, Kavka (12. D. Němec), Štochl, Kvapil - Bár (55. J. Michálek), Kocinger, Lupínek, Štefan (80. Tůma) - Petr (82. Másílko), Hejna (55. Šindelář). Trenér: Robert Rambousek.
Háje: Tlustý - Vlasák, Brož, Krejčí, Slabý - Soucha (80. Fedič), Janoušek, Bednář, J. Hruška (72. Pravenec), Solař (60. Grafnetr, 90+2. David) - Dub. Trenér: Petr Procházka.

Hlasy trenérů
Robert Rambousek (Admira B):
„První půli jsme hráli přesně to, co jsme si řekli a fungovalo to. Po přestávce to fungovat přestalo. Soupeř hrál velmi dobře, Háje mají silný a kvalitní tým. Začali nás přehrávat. nevěděli jsme si s nimi rady. Vybíráme si nováčkovskou daň, sbíráme zkušenosti.”
Petr Procházka (Háje): „Když prohráváte 2:0 a otočíte to , tak se to dobře hodnotí, jak z pozice trenéra, tak z pozic kluků. První půli jsme nebyli důrazní, dělali jsme chyba a soupeř je trestal. Úvod zápasu jsme úplně prospali. Z naší umělky jsme si dlouho zvykali na trávu, navíc ještě mokrou, měli jsme problémy s pohybem. Ve druhé půli už jsme byli jasně lepší a mimo tří gólů jsme si připravili ještě minimálně tři další vyložené šance.”

Nejlepší hráč Admiry B: Tomáš Michálek.
Nejlepší hráč Hájů: David Grafnetr.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jiří Janoušek (Háje).